Daydream Mosaics
Pobierz
Link do strony:
Rok Wydania:
2020
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
4.00
Ściągnięć:
33
Data dodania:
14.01.2023
Dodał:
skorpion

 

Daydream Mosaics to gra liczbowa typu nanograms. Za jej stworzenie odpowiada studio Suricate Software. Podróżuj po starożytnej krainie aby odbudować zapomniane zaniedbane i opuszczone sanktuaria.

 

Celem gry jest odkodowanie stu obrazków. Dysponując liczbami przy rzędach i kolumnach oraz wykazując się inteligencją gracz musi określić miejsce położenia wszystkich elementów (pikseli) danego obrazka. Daydream Mosaics jest to typowa gra griddlers (w Polsce znana jako malowanie liczbami) polegająca na zaznaczaniu kolorem odpowiednich pól diagramu. Po prawidłowym odtworzeniu obrazku gra przenosi do kolejnego etapu. Rozgrywka jest prosta, więc ukończenie całej gry nie zajmie więcej niż kilka czy kilkanaście godzin (w zależności od szybkości rozwiązywania czy zaawansowania w tego typu grach). Fabuła gry odgrywa marginalne znaczenie - nie ma wpływu na kolejność etapów. Nie jest to gra odstresowująca, ale osobom wprawnym w grach malowanie liczbami nie powinna sprawić większych problemów i zapewni odprężającą rozgrywkę.

 

Zalecane minimalne wymagania gry: Microsoft Windows 7/8/10, procesor 1.2 GHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX 9.0 oraz 142 MB wolnego miejsca na nośniku danych..

 

Galeria
Film
Komentarze (0)

brak komentarzy