Dawn of Hope: Frozen Soul
Pobierz
Rok Wydania:
2018
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
7.00
Ściągnięć:
426
Data dodania:
05.07.2018
Dodał:
skorpion

 

Dawn of Hope 3: The Frozen Soul to gra HOPA (połączenie ukrytych obiektów z grą przygodową) od Mad Head Games. Tematyką i oprawą graficzną tej grze bliżej jest pierwszej części, czyli Dawn of Hope: Skyline Adventure, ponieważ akcja rozgrywa się w postapokaliptyczno - fantastycznym świecie zamieszkiwanym przez elfy i ludzi. W miejscowości Sprite obdarzony charyzmą przywódca buntowników Hett wygłasza przemówienie o zniewoleniu i dyktaturze obecnej władzy zwanej Society (Społeczeństwo). W trakcie wystąpienia załamała się pogoda. Niespodziewanie w środku upalnego lata wioskę pokrył śnieg i lód. Hett powierza protagonistce gry Tarze i jej elfiemu przyjacielowi Lennartowi zadanie odszukania w górach Nucleus Królowej Elfów, która być może położy kres tyranii. Będzie to trudna misja, bo elita rządząca dysponuje wysokorozwiniętą technologią i nadprzyrodzonymi mocami.

Czy uda się im odszukać Alyssandrę i nakłonić ją do wspólnej walki z wrogiem? Możliwe, ale tylko z Twoją pomocą. Poznaj uniwersum, losy i historię tego świata oraz rządzące w nim prawa. Odnajduj istotne przedmioty i wskazówki, i następnie wykorzystuj je w odpowiednich miejscach aby rozwiązać minigry i zagadki.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 2000 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX w wersji 9.0 oraz dysk twardy mogący pomieścić 516 MB danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskimi. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną lub inną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


Mad Head Games presents the next thrilling installment of the Dawn of Hope series!

The elite Society has mistreated your people for as long as anyone can remember. When your stone-cold adversaries mount a surprise attack, it’s up to you to save your home! Your only hope is the Elven Queen. With danger around every turn, freeing her won’t be an easy task. Nothing is as it seems in your quickly freezing world. Do you have what it takes to save the world before it’s too late? Find out in this exhilarating Hidden-Object Puzzle adventure!

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy