Darkarta: A Broken Heart's Quest
Pobierz
Rok Wydania:
2018
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
7.00
Ściągnięć:
432
Data dodania:
07.07.2018
Dodał:
skorpion

 

Darkarta: A Broken Heart's Quest jest grą ukryte obiekty stworzoną przez indyjskie studio TuttiFrutti Interactive. "Witaj moja droga Mary. Twoja babcia i ja cały czas staraliśmy się jak to tylko możliwe chronić cię. Nastał jednak czas, abyś wreszcie poznała prawdę. Na razie mogę Ci powiedzieć, że nie jesteś sierotą. Przybądź do nas, a wówczas wszystko Ci dokładnie wyjaśnimy. Dziadek Creek" - taką wiadomość otrzymała protagonistka gry.

Razem z mężem Jamesem i córką Sofią wyruszyła do Zatoki Kutch na wyspę Pirotan, gdzie mieszkają dziadkowie. Na wskutek nienaturalnego pogorszenia się pogody zostają wyrzuceni na ląd tuż przy rezydencji Creek, natomiast dziecko zostało porwane przez nieznaną istotę. Wkrótce dowiaduje się, że dziadek od dłuższego czasu nie żyje, a list został napisany przez kogoś innego. <>p>Mary mało co pamięta z dzieciństwa. Gdy była malutka, to straciła ojca i matkę w pożarze w Indii. Dziadkowie wysłali ją do Stanów Zjednoczonych i umieścili w domu dziecka. Teraz już wie, że starali się ją przed czymś lub kimś chronić. Na miejscu dowiaduje się, że wyspa została przeklęta przez Mistrza Czarnej Magii i że ktoś lub coś chce od jej rodziny. Twoim zadaniem jest pomóc jej: uratować córkę, ustalić kim są jej rodzice i dlaczego ją porzucili, poznać losy tytułowego Darkarty i jego narzeczonej Anantha, zdjąć klątwę i znaleźć sposób na bezpieczny powrót do domu.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 1800 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX w wersji 9.0 oraz dysk twardy mogący pomieścić 1518 MB danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskimi. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną lub inną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


Like all moms, for Mary her Sophia was the apple of her eye and her heart. Haunted by strange curses from her orphanage days, Mary never knew the story of her dark past until the day she received that strange, mysterious letter. Never in her wildest dreams did she fear that fate would wipe away the peaceful serenity of her life. The sweetest songs are those that tell of broken hearts.

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy