Darkarta: A Broken Heart's Quest Collector's Edition
Pobierz
Rok Wydania:
2018
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
9.00
Ściągnięć:
424
Data dodania:
01.07.2018
Dodał:
skorpion

 

TuttiFrutti Interactive z Cochin (stan Kerala w Indiach) prezentuje Darkarta: A Broken Heart's Quest Collector's Edition, grę typu HOPA (ukryte obiekty + przygodówka).

"Droga Mary. Twoja babcia i ja staraliśmy się Ciebie chronić jak to tylko możliwe. Przyszedł jednak czas, abyś poznała prawdę. Nie jesteś sierotą. Przyjedź do nas, a wszystko Ci dokładnie wyjaśnimy. Dziadek Creek" - taką wiadomość otrzymała bohaterka gry.

Wraz z mężem Jamesem i córką Sophią wyruszyła do Zatoki Kutch na wyspę Pirotan, gdzie mieszkają dziadkowie. W wyniku nienaturalnego załamania pogody zostają wyrzuceni na ląd tuż przy posiadłości Creek, natomiast dziewczynka została uprowadzona przez nieznaną istotę. Wkrótce dowiaduje się, że dziadek od dawna nie żyje, a list został napisany przez kogoś innego. <>p>Mary bardzo mało pamięta z dzieciństwa. Gdy była mała, to straciła rodziców w pożarze w Indii. Dziadkowie wysłali ją do Stanów Zjednoczonych i umieścili w sierocińcu. Teraz już wie, że starali się ją przed czymś lub kimś chronić. Na miejscu dowiaduje się, że wyspa została przeklęta przez Mistrza Czarnej Magii i że ktoś lub coś chce od jej rodziny. Pomóż jej: ocalić córkę, dowiedzieć się kim są jej rodzice i dlaczego ją porzucili, poznać losy tytułowego Darkarty i jego narzeczonej Anantha, usunąć klątwę i bezpiecznie powrócić do domu.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 2000 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX w wersji 9.0 oraz dysk twardy mogący pomieścić 1678 MB danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskimi. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną lub inną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


Like all moms, for Mary her Sophia was the apple of her eye and her heart.

Haunted by strange curses from her orphanage days, Mary never knew the story of her dark past until the day she received that strange, mysterious letter.

Never in her wildest dreams did she fear that fate would wipe away the peaceful serenity of her life.

The sweetest songs are those that tell of broken hearts.

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy