Dark Romance: Winter Lily
Pobierz
Rok Wydania:
2018
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
7.00
Ściągnięć:
360
Data dodania:
15.02.2018
Dodał:
skorpion

 

Dark Romance 8: Winter Lily jest grą HOG (ukryte obiekty połączone z przygodówką) stworzoną przez studio Domini Games.

Wstrętna starzejąca się królowa Nivella za wszelką cenę pragnie posiąść wieczną młodość i urodę. Niedawno zwróciła się z pytaniem do swojego magicznego lustra o to, co musi zrobić w tej sprawie. Według niego jedynie najczystsze serce złamie przekleństwo i uczyni ją na zawsze młodą i atrakcyjną. Osobą o tak krystalicznym sercu jest księżniczka Lily z królestwa Winterhelm. Królowa nie ukrywa zdziwienia, ponieważ myślała, że już ją dawno temu zabiła. Bardzo szybko przypuściła atak na królestwo i przejęła nad nim władzę. Dziewczynie w ostatniej chwili udaje się czmychnąć i bezpiecznie ukryć. Ale nadal jest w wielkim niebezpieczeństwie. Lily i król William z królestwa Lanceya podejmują się zadania pokonania tej odrażającej kobiety i ocalenia królestw. To czy im to się uda zależy od Twojej pomocy. Odnajduj ukryte wskazówki i przedmioty oraz rozwiązuj liczne minigry logiczne.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 1600 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX w wersji 9.0 oraz dysk twardy mogący pomieścić 1319 MB danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskimi. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną lub inną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


Domini Games proudly presents the next installment of the Dark Romance series!

An Evil Queen is invading the Kingdoms! With the subjects in danger of being drained of their youth, time is running out! Playing as both the King of Lanceya and the Princess of Winterhelm, do you have what it takes to defeat the evil queen, or will you fall victim to her stone-cold magic? Find out in this riveting hidden-object puzzle adventure game!

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy