Dark Romance: Winter Lily Collector's Edition
Pobierz
Link do strony:
Rok Wydania:
2017
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
7.00
Ściągnięć:
461
Data dodania:
18.01.2018
Dodał:
skorpion

 

Winter Lily Collector's Edition jest ósmą odsłoną Dark Romance, HOPA (ukryte przedmioty z elementami gry przygodowej) od Domini Games.

Podła starzejąca się królowa Nivella za wszelką cenę chcę zyskać wieczną młodość i urodę. Zapytała się swojego magicznego lustra o to, co ma zrobić w tej sprawie. Według niego tylko najczystsze serce może złamać klątwę i uczynić ją na zawszę młodą i piękną. Osobą o tak nieskazitelnie czystym sercu jest księżniczka Lily z królestwa Winterhelm. Królowa nie kryje zdziwienia, bowiem myślała, że już ją kiedyś zabiła. Bardzo szybko zaatakowała Winterhelm i przejęła nad nim kontrolę. Dziewczynie udało się uciec i bezpiecznie ukryć. Ale wciąż jest w wielkim niebezpieczeństwie.

Lily i król William z królestwa Lanceya podjęli się zadania pokonania tej okropnej kobiety i ocalenia królestw. To czy im to się uda zależy od Twojego zaangażowania. Wyszukuj ukryte przedmioty i rozwiązuj liczne łamigłówki.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 1600 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX w wersji 9.0 oraz dysk twardy mogący pomieścić 1885 MB danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskimi. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną lub inną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


Domini Games proudly presents the next installment of the Dark Romance series!

An Evil Queen is invading the Kingdoms! With the subjects in danger of being drained of their youth, time is running out! Playing as both the King of Lanceya and the Princess of Winterhelm, do you have what it takes to defeat the evil queen, or will you fall victim to her stone-cold magic? Find out in this riveting hidden-object puzzle adventure game!

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy