Crystal of Atlantis
Pobierz
Link do strony:
Rok Wydania:
2022
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
5.00
Ściągnięć:
324
Data dodania:
29.06.2022
Dodał:
skorpion

 

Crystal of Atlantis to kolejna gra match-3 (dopasuj-3) oparta na zasadach hitu Bejeweled. Za jej produkcję odpowiada indonezyjska firma e-FunSoft Studio.

Wiele lat temu przybysz z innego świata przewidział zagładę jednej z ziemskich cywilizacji. Wpadł na pomysł, aby podarować mieszkańcom dziecko do wychowania. Wierzył, że jego wiedza i wnikliwość pomogą ocalić Atlantydę przed nieuniknioną katastrofą. Tristan wyrósł na silnego i mądrego młodzieńca. Ludzie widząc jego wyjątkowość i doceniając mocne strony, wybrali go na przywódcę nowo powstałego królestwa Atlantydy. Teraz musi znaleźć sposób na ocalenie Atlantydy. Twoim zadaniem jest pokierowanie poczynaniami Tristana.

W "Krysztale Atlantydy" poznasz początki królestwa Atlantydy, odkryjesz sekrety tej mitycznej krainy i odblokujesz dwadzieścia ulepszeń podczas rozwoju królestwa. Czeka na Ciebie kilkadziesiąt etapów umieszczonych w pięciu rozdziałach.

Minimalne wymagania gry: system operacyjny Microsoft Windows 7/8/10, procesor 1600 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX 10.0 oraz 208 MB wolnego miejsca na nośniku danych.

 

Galeria
Film
Komentarze (0)

brak komentarzy