Cook, Serve, Delicious! 3?!
Rok Wydania:
2020
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
7.00
Ściągnięć:
0
Data dodania:
17.08.2022
Dodał:
skorpion

 

Cook, Serve, Delicious! 3?! to zręcznościowy symulator mobilnej gastronomi z elementami strategii i zarządzania czasem. Producentem gry jest studio Vertigo Gaming Inc. Zadaniem gracza jest udział i zwycięstwo w ogólnokrajowym kulinarnym konkursie "Iron Cook Foodtruck Championships".

 

Trzecia część Cook, Serve, Delicious!, serii gier kulinarnej o właścicielu foodtrucka, czyli o posiadaczu specjalnego pojazdu będącego punktem sprzedaży żywności. Akcja gry rozgrywa się w przyszłości w 2042 roku w rozdartej wojną Ameryce. Stany Zjednoczone nie przypominają już wielkiego supermocarstwa i światowej potęgi. Mimo ciężkich i niepewnych czasów bohater gry podejmuje się prowadzenia własnego biznesu. Protagonista liczy na to, że zwycięstwo w prestiżowym konkursie oprócz spełnieniem marzeń będzie przepustką do lepszego życia i wielkiej kariery w gastronomii. Gracz ma za zadanie tak pokierować jego poczynaniami, aby został najlepszym kucharzem na świecie i udał się do nowej stolicy kraju w Nashville w stanie Tennessee po wygraną.

 

Gra polega między innymi na obsługiwaniu klientów (przygotowywanie i dostarczanie zamówionych dań), zdobywaniu nowych przepisów, zwalczaniu nieuczciwej konkurencji oraz modernizacji foodtrucka (dzięki specjalnym modułom mającymi znaczny wpływ na przebieg rozgrywki). Cook, Serve, Delicious! 3?! zawiera ponad trzysta osiemdziesiąt etapów w kampanii fabularnej (ponad sto godzin rozrywki). Osoby lubiące bezstresową i spokojną rozgrywkę mogą w każdej chwili skorzystać ze specjalnego tryby gry o nazwie Chill Mode. Gra wymaga przede wszystkim zręczności (w scenach obsługi klientów, które są główną częścią gry) oraz w mniejszym stopniu umiejętności logicznego myślenia i podejmowania decyzji (podczas zarządzania biznesem).

 

Gra kosztuje około 70 PLN. W dniach 11-18.08.2022 platforma Epic Games oferowała grę za darmo. Kto zdążył dodać grę do biblioteki, ten zyskał ją całkowicie za friko.

Minimalne wymagania gry: System operacyjny Windows 7/8/10, Procesor 4GB, Pamięć 4 GB RAM, Karta graficzna: 256MB VRAM i 1.2 GB wolnego miejsca na nośniku danych.

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy