Coogles
Pobierz
Link do strony:
Rok Wydania:
2004
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
6.00
Ściągnięć:
1069
Data dodania:
19.07.2011
Dodał:
skorpion

Klon gry Kulki (Balls). Celem gry jest usuwanie pojawiających się w sposób losowy kolorowych kulek z planszy. Ustawiaj koło siebie w linii (poziomej, pionowej, ukośnej) odpowiednią ilość kulek, a nastąpi ich usunięcie. W zależności od wyboru trudności gry (łatwy, średni i trudny) wymagana ilość kulek do ustawienia wynosi odpowiedni 4, 5, 6. Podobnie jak w innych grach tego typu, występują jeszcze inne obiekty jak bomby, bonusy punktowe, multikolor itp.

Na stronie producenta gra występuje pod nazwą Coogelz. Gra jest darmowa, ale jeśli ktoś jest chętny ją zakupić (prawie trzy euro), to istnieje taka możliwość.

Wymagania gry: system operacyjny Windows XP/Vista/7, Pamięć 128 MB RAM, Procesor minimum 400 Mhz, karta graficzna minimum Geforce3 / Radeon 9500.

Galeria
Komentarze (2)
Pando
20.07.2011 21:16
Darmowa i mało kto ściąga. Dziwne to trochę. Gra ok, ale nie mam jak to odinstalować. Próbowało mi to zainstalować w C, dałem na Program Files i mi rozpakowało w głównych katalogu
skorpion
22.07.2011 11:54
Zastanawiam się, czy nie zaprzestać dodawania niektórych gatunków gier, bo się nie ściągają (mała popularność wśród graczy). 90% ściągnięć to ukryte obiekty (także te po polsku). Tu nie chodzi o to czy darmowe czy płatne, ale o rodzaj gry. Kulki jako tako są popularne i 18 ściągnięć w ciagu dwóch dni to norma. Są gry, które są ściągane raz na tydzień. Pamiętam jak kiedyś było 200 ściągnięć w ciągu dnia. Teraz po wprowadzeniu nowych algorytmów wyszukiwarek nie ma szans na takie wyniki.