ClearIt 9
Pobierz
Link do strony:
Rok Wydania:
2020
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
3.00
Ściągnięć:
22
Data dodania:
19.01.2023
Dodał:
skorpion

 

ClearIt 9 jest grą match-three (dopasuj-trzy) stworzoną przez studio Itera laboratories. Celem gry jest usunięcie elementów z środkowej części planszy.

 

Po czterech stronach ekranu i na środku planszy znajdują się kryształy (kształtu okrągłego lub kwadratowego). Dzięki przesuwaniu kryształów ze skrajnych części ekranu należy usuwać te, które są na środku. Po połączeniu trzech identycznych obiektów (ten sam kolor) następuje ich likwidacja. Gdy środek zostanie oczyszczony, program przenosi do kolejnego etapu, których jest aż sto dziewięćdziesiąt.

 

ClearIt 9 poza układami kryształów jest niestety taka sama jak osiem poprzednich części. Poziom trudności nie jest wysoki. Osoby wprawione w grach tego typu są w stanie ukończyć 'WyczyśćTo 9' nawet w dziesięć godzin. Nie ma też nadziei na to, że w kolejnych częściach ClearIt pojawią się jakieś nowości. Jest niemal pewne, że dziesiąta część będzie identyczna.

 

Zalecane (minimalne) wymagania gry: Microsoft Windows 7/8/10, procesor 2.0 GHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX 9.0 oraz 231 MB wolnego miejsca na nośniku danych.

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy