Chimeras: Heavenfall Secrets Collector's Edition
Pobierz
Rok Wydania:
2018
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
7.00
Ściągnięć:
386
Data dodania:
22.12.2018
Dodał:
skorpion

 

"Drogi Detektywie. Piszę do Ciebie, bowiem znane mi są Twoje umiejętności. Kilka lat temu pomogłeś mojej babci Edorze w Silverlake. Teraz ja potrzebuję pomocy. Moja przyjaciółka Greta w niewyjaśnionych okolicznościach zaginęła w szkole Heavenfall, gdzie ze mną studiuje. Liczę, że przyjedziesz tutaj i ją odnajdziesz. Z poważaniem Astrid".

Taki o to właśnie list niedawno otrzymałeś od zrozpaczonej dziewczyny. Nie pozostało Ci nic innego jak udać się do wspomnianego budynku i odszukać zaginioną studentkę.

Okazuje się, że w tej szkole dawno temu zniknęło wielu studentów. W budynku znajduje się pokój z przeklętym obrazem. Ten przedmiot przenosi do alternatywnego mrocznego świata, z którego nie ma powrotu. Aby już nikt nie miał styczności z obrazem, nauczyciele postanowili zapieczętować pokój odpowiednimi zaklęciami. Okazuje się, że Astrid i Greta w jakiś sposób ominęły zabezpieczenia i weszły do zabronionego pokoju. Twoim zadaniem jest zbadanie tego artefaktu i ocalenie zaginionej dziewczyny.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 2500 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX w wersji 9.0 oraz dysk twardy mogący pomieścić 929 MB danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskim. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną lub inną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


Elephant Games presents a magical tale in their popular series Chimeras!

Astrid and Greta are the best of friends, but when Greta doesn’t report in for her semester break at their school of magic, everyone knows something's wrong. As you begin digging deeper, you'll discover the hallowed halls of Heavenfall hold many secrets. And someone will do anything to keep you from finding the truth, guarding the mysteries laid dormant in Heavenfall's darkest corners for years. Can you bring the truth to light, and help find Greta? Find out in this enchanting hidden-object puzzle adventure game!

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy