Chase for Adventure 3: The Underworld
Pobierz
Rok Wydania:
2018
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
7.00
Ściągnięć:
394
Data dodania:
07.05.2018
Dodał:
skorpion

 

"Chase for Adventure 3: The Underworld" jest grą zarządzanie czasem od Growing Grass Studio. To nowe przygody Ann, która od jakiegoś czasu bez powodzenia stara się ocalić swojego zaginionego ojca. Tym razem wraz z Jimem wyruszyła do Podziemi, w których jest on przetrzymywany przez okrutnego Tyrana z Atlantydy. Zasady, przebieg i mechanika tej gry nie uległy żadnym zmianom w porównaniu do wcześniejszych części "Pogoni za przygodą".

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 2000 MHz, pamięć RAM 2048 MB, DirectX w wersji 9.0 oraz dysk twardy mogący pomieścić 897 MB danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskimi. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną lub inną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


Chase for Adventure is back! This time Ann and Jim must venture underground to rescue Ann’s father who has been imprisoned by the Tyrant of Atlantis! Dig into this otherworldly adventure with a fun mix of time management and strategy gameplay.

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy