Bridge to Another World: Through the Looking Glass Collector's Edition
Pobierz
Rok Wydania:
2018
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
7.00
Ściągnięć:
425
Data dodania:
04.07.2018
Dodał:
skorpion

 

Through the Looking Glass Collector's Edition jest piątą odsłoną Bridge to Another World, serii HOPA (ukryte przedmioty i przygodówka w jednym) od 4Friends Games. Podobnie jak dwie poprzednie części, fabularnie gra nawiązuje do powieści "Alicja w krainie czarów". Akcja gry dzieje się w świecie Chessland, w którym od wieków Czerwony Król i Biała Królowa toczą ze sobą zażartą wojnę. Król co jakiś czas sprowadza z naszego świata kolejne "Alicje", które mogłyby pokonać złą królową i zakończyć wojnę.

Otrzymujesz zadanie pokierowania kolejną Alicją. Pomóż jej poznać realia tego świata i rządzące nim prawa, rozpoznać sytuację, dowiedzieć się co się stało z poprzedniczkami, znaleźć sposób na przywrócenie pokoju w "szachowym" świecie i bezpiecznie powrócić do domu.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 1800 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX w wersji 9.0 oraz dysk twardy mogący pomieścić 1334 MB danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskimi. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną lub inną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


4Friends Games proudly presents another exciting chapter in the Bridge to Another World series.

The Red King and White Queen have been fighting for ages. When you get pulled through the looking glass, you find yourself in the middle of the ancient conflict. Are you the Alice who was prophesied to become the Red Queen and end the war? Or will you become just another victim of this age-old struggle? Find out in this wondrous Hidden Object Puzzle Adventure game!

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy