Beret: Adventures of A Telekinetic Scientist
Pobierz
Link do strony:
Rok Wydania:
2011
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
6.00
Ściągnięć:
1494
Data dodania:
10.01.2019
Dodał:
skorpion

Gra platformowo - zręcznościowo - logiczna, stworzona przez Kiwisauce, jednoosobową firmę założoną przez Nigela Kilmera. Bohaterem gry jest naukowiec Beret, który uzyskał zdolności telekinetyczne na skutek badań w Evil Corporation, czyli Korporacji Zła. Stwierdził, że ich działalność jest mu nie na rękę i stanowi zagrożenie dla świata. Rozpoczął samotną misję, której celem jest zlikwidowanie korporacji i ukaranie byłych pracodawców za uczynione krzywdy i czyny. Beret liczy na Twoją pomoc.

Gra składa się z dwudziestu jeden etapów, w których znajduje się sto dwadzieścia medalionów. Są one niezbędne do pokonania Trzech Złych Szefów. Problem w tym, że są one umieszczone w trudno dostępnych miejscach, zazwyczaj na wysokich półkach. Beret na szczęście potrafi przenosić i rzucać przedmioty, co znacznie ułatwia zadanie. Dzięki temu może tworzyć wysokie konstrukcje lub oczyszczać drogę z przeszkód. Ciekawostką jest możliwość przenoszenia przeciwników, przechodzenia przez specjalne ściany i przesuwania obiektów przez specjalne śluzy. Przewidywany czas ukończenia gry to dwadzieścia godzin. Istnieje specjalny edytor etapów, dzięki któremu można tworzyć własne układy. Sterowanie: klawisze kierunkowe i myszka.

Gra jest dostępna za darmo na PC, Lunux i Macintosh.

Edit 2024-03-30: Korekta blędnego linku (strona Kiwisauce już nie jest dostępna)

Galeria
Film
Komentarze (1)
Pando
16.08.2014 10:15
Nawet niezła gra. Najgorsze jest sterowanie.i te ciskanie przedmiotami. Na plus: dobre zagadki, duże plansze, ciekawe obiekty.