Barn Yarn PL. Edycja kolekcjonerska
Link do strony:
Rok Wydania:
2013
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
9.00
Ściągnięć:
1088
Data dodania:
02.02.2018
Dodał:
skorpion

 

"Barn Yarn PL. Edycja kolekcjonerska" to gra przygodowo - logiczna należąca do gatunku ukryte obiekty. Gra porozumiewa się z graczem po polsku.

Twórcy Gardenscapes dają ci unikatowe połączenie Ukrytych Obiektów i Symulacji z Twoimi ulubionymi postaciami! Spotkaj się ponownie z Joe i Tomem i pomóż im naprawić starą stodołę zakupioną od sąsiada oraz przygotować się do ostrej zimy. Sprzedawaj stare rzeczy z całego domu i kupuj wszystko, co tobie potrzebne, aby zamienić zrujnowaną stodołę w wygodny i ciepły zimowy dom dla zwierząt z farmy. Przy okazji, Joe ma marzenie... Myślisz, że możesz mu pomóc je zrealizować?

Gra oferuje: ponad trzy tysiące ukrytych przedmiotów w trzydziestu różnych lokacjach, sześćdziesiąt niepowtarzalnych dekoracji wnętrza w trzech oryginalnych stylach, sześć różnych trybów I-Spy i zabawnych mini-gier, dwanaście akcesoriów do stodoły oraz tapety, ścieżki dźwiękowe, concept art.

Wymagania systemowe gry: System operacyjny Microsoft Windows Windows XP/Vista/7/8, procesor 1000 MHz, pamięć RAM 1024 MB i DirectX 9.0

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy