Barbarous: Tavern of Emyr
Pobierz
Rok Wydania:
2020
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
6.00
Ściągnięć:
324
Data dodania:
08.07.2020
Dodał:
skorpion

 

Barbarous: Tavern of Emyr to gra zręcznościowa typu zarządzanie czasem od KruGames. Bohaterem gry jest Emyr, niegdyś najsłynniejszy wojownik w królestwie, Pewnego razu został poważnie ranny i nie był w stanie odeprzeć ataków orków. I tak oto jego dni chwały minęły. Zrozpaczony tą porażką wpadł w alkoholizm. Któregoś ranka po zakrapianej imprezce obudził się w obskurnej tawernie bez pieniędzy. Dowiedział się, że stał się właścicielem tej karczmy. Oczywiście nic nie pamiętał i obecna sytuacja była dla niego zaskoczeniem. Postanowił poprowadzić tawernę i zdobyć pieniądze. Nieoczekiwanie zgłosiła się do niego dziewczyna, która twierdzi, że jest jego córką.

Czy Emyr odnajdzie się w nowej sytuacji? Czy sprawdzi się jako właściciel lokalu? A może będzie chciał zemścić na wrogu, który zniszczył mu życie? Dowiesz się gdy uruchomisz tą grę.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 2000 MHz, pamięć RAM 2048 MB, DirectX minimum 9.0 oraz 366 MB wolnego miejsca na nośniku danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskim. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną lub inną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


 

Take on the role of Emyr, probably the realm’s most famous hero. That is, until his career was destroyed by a dreadful wound. Now, Emyr works in the tavern.

Jump into humorous fantasy world and prepare various treats for a rag-tag group of customers! Grab items and combine ingredients in compounds. But be warned, customers have limited patience and they won’t wait forever for you to respond. Manage your time carefully or you’ll lose clients. Each action is rewarded and earn points for completing each guests order!

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy