Argonauts Agency: Captive of Circe Collector's Edition
Pobierz
Rok Wydania:
2019
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
5.00
Ściągnięć:
344
Data dodania:
26.12.2019
Dodał:
skorpion

 

Captive of Circe Collector's Edition to piąta część Argonauts Agency, serii zarządzanie czasem od Workroom7. Wszystkie gry tego cyklu zaczynają się podobnie: do siedziby Argonautów, do Jasona i Medei przychodzi kurier z wiadomością od starego przyjaciela Peliasa. Tym razem zaprasza ich na swój ślub z tajemniczą Circe. W liście dostrzegają słabo widoczny napis "pomocy". Natychmiast wyruszają mu na ratunek.

Przyda się znajomość poprzednich czterech odsłon Argonauts Agency, bowiem.... te gry niczym się od siebie nie różnią. Zmienione zostały tylko tła i układy plansz, a fabuła nie ma żadnego wpływu na rozgrywkę. Tytuł ten nie wnosi żadnego powiewu świeżości, przez co gra jest na dłuższą metę nużąca.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 1000 MHz, pamięć RAM 512 MB, DirectX minimum 9.0 oraz 456 MB wolnego miejsca na nośniku danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskim. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną lub inną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


One quiet morning, a courier appeared at the threshold of the Argonauts Agency. He brought a wedding invitation for Jason and Medea from their old friend, the collector Pelias. Hidden in the letter was a secret request for help. Jason and Medea can’t leave their friend in trouble!

Join the Argonauts, learn the story of Circe and free her prisoners!

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy