Ardentryst
Rok Wydania:
2009
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
7.00
Ściągnięć:
966
Data dodania:
09.02.2018
Dodał:
skorpion

Połączenie gry platformowej z Role Playing Games.

Celem gry jest likwidowanie przeciwników z planszy. Gra graficznie przypomina zwykłą platformówkę 2D, lecz podczas eksterminacji napotkanego przeciwnika "Ardentryst" widoczne są cechy gry RPG. W zależności od wybranej profesji, gracz ma do dyspozycji różne umiejętności i skile, które w miarę zdobywania doświadczenia (poprzez pokonanie przeciwnika lub wykonywanie misji) można rozwijać, co czyni postać coraz silniejszą. Znalezione przedmioty (cześć zbroi i ubrań, broń) również zwiększają statystyki postaci (siłę witalną, mana), co znacznie ułatwia walkę w dalszej części gry.

Gra jest darmowa, tworzona przez jednego programistę. Dlatego nie ma się co dziwić, że oprawa graficzna nie stoi na wysokim poziomie. Gra jest bardzo krótka (zaledwie trzy etapy) i bardzo łatwa. "Ardentryst" mylnie przez autora gry jest zakwalifikowana do gatunku RPG, gdyż więcej jest elementów zręcznościowych niż rozwoju postaci. Można mieć nadzieję, że autor gry nie porzuci projektu, gdyż mimo wad, gra jest bardzo przyjemna i ma duże szanse na to, by stać się dobrym produktem.

Opracowanie: M@d Ruen

Galeria
Film
Komentarze (1)
Drizzt
19.04.2011 22:56
Od pewnego czasu szukam erpegów połączonych z innymi gatunkami. To jest akurat wielki niewypał. Jest krótka, właściwie to jest platformówka a nie zręcznościowa, i właśnie w takiej kategorii bym umieścił tą grę. Gra nie jest aktualizowana od ponad roku. I nie zanosi się by coś z tą grą zrobili. Zresztą praktycznie ma malo wspólnego z rpg