Ancient Enemy
Rok Wydania:
2020
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
6.00
Ściągnięć:
0
Data dodania:
07.07.2022
Dodał:
skorpion

 

Ancient Enemy jest strategiczną grą karcianą z gatunku RPG. Została stworzona przez angielską firmę Grey Alien Games. Akcja gry dzieje się w mrocznego świata fantasy opanowanym przez siły zła. To klimatyczna turowa przygoda w duchu takich arcydzieł jak Darkest Dungeon kanadyjskiego studia Red Hook Studios i Slay The Spire amerykańskiego studia Mega Crit Games. Zadaniem bohatera jest oczywiście unicestwienie zła.

Walki z przeciwnikami odbywają się w systemie turowym. Kluczem do zwycięstwa jest umiejętne używanie odpowiednich kart, które zadają różnorodne obrażenia i rzucają zaklęcia. W miarę postępów pojawiają się coraz silniejsi przeciwnicy i potężniejsze unikalne karty.

Gra kosztuje około 54 PLN. Skończyła się świetna oferta "zakupu" za zero złotych. Od 07 lipca 2022r. do 14 lipca 2022r. można było ją dodać do biblioteki Epic Games. 

Minimalne wymagania gry: System operacyjny Windows 7, Procesor: 2 GHZ, Pamięć: 4 GB RAM, Karta graficzna: 512MB VRAM, DirectX: Wersja 9 i 200 MB wolnego miejsca na nośniku danych.

Galeria
Film
Komentarze (0)

brak komentarzy