Adventure Mosaics: Forest Spirits
Pobierz
Link do strony:
Rok Wydania:
2020
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
5.00
Ściągnięć:
110
Data dodania:
16.08.2022
Dodał:
skorpion

 

Adventure Mosaics: Forest Spirits jest grą logiczno-matematyczną typu malowanie liczbami. Producentem gry jest studio DigiMight z Dniepru (Ukraina). Gra polega na układaniu obrazków na podstawie podanych liczb.

 

Fabuła gry nie jest jakoś specjalnie wyszukana, ani też istotna dla samej rozgrywki. Jest poprostu mało ważnym dodatkiem do właściwej rozgrywki. W Adventure Mosaics: Forest Spirits poznajemy młodą dziewczynę, która zgubiła się w ponurym lesie. Dowiaduje się, że jest jedyną osobą, która może pomóc leśnym duchom i ocalić las przed nadciągającą złowrogą ciemnością. W miarę postępów w rozkodowaniu obrazków pojawiają się scenki przerywnikowe pokazujące rozwój wydarzeń z udziałem bohaterki gry.

 

Twórcy gry przygotowali dwieście kolorowych etapów griddlers o rozmiarach 20 na 20 pikseli. Różnią się położeniem liczb nad i po lewej stronie ekranu oraz ilością kolorów (maksymalnie do sześciu). Podobnie jak w innych grach tego typu, trzeba wykazać się sporą inteligencją, logicznym rozumowaniem i umiejętnością abstrakcyjnego myślenia.

 

Minimalne wymagania gry: system operacyjny Microsoft Windows 7/8/10, procesor 1.0 GHz, pamięć RAM 512 MB, DirectX 9.0 oraz 411 MB wolnego miejsca na nośniku danych.

 

Galeria
Film
Komentarze (0)

brak komentarzy