Academy of Magic: The Great Dark Wizard's Curse
Pobierz
Link do strony:
Rok Wydania:
2020
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
5.00
Ściągnięć:
249
Data dodania:
14.08.2022
Dodał:
skorpion

 

Academy of Magic: The Great Dark Wizard's Curse jest grą logiczno-planszową typu Bejeweled. Twórcą gry jest studio e-FunSoft Games z Yogyakarty (Indonezja).

 

Bohaterem gry to młody chłopak o imieniu Dennis. Jest sierotą ledwo wiążącym koniec z końcem. Aby przeżyć ima się różnych prac. Najwięcej czasu spędza na londyńskich ulicach wykonując magiczne sztuczki. To jednak bardzo wyczerpująca praca od wczesnego rana do późnego wieczoru. Pewnego wieczoru był tak zmęczony i rozkojarzony że niemal wpadł pod nadjeżdżające auto. Na szczęście w ostatniej chwili ocalił go tajemniczy mężczyzna. Nie zdążył mu podziękować, bowiem postać weszła do budki telefonicznej, uformowała dziwną poświatę i otworzyła portal. Chwilę później Dennis został przeniesiony do innego świata pełnego magii. Dowiaduje się, że będzie musiał pokonać złego mrocznego czarodzieja i zdjąć potężną klątwę rzuconą na Akademię Magii. Dodatkowo niespodziewanie może ziścić się jego największe marzenie, czyli poznanie swojej przeszłości i prawdopodobnie odnalezienie swoich rodziców. Zadaniem gracza jest pokierowanie poczynaniami Dennisa.

 

Producent gry wyraźnie inspirował się uniwersum Harry’ego Pottera (sierota posiadający magiczne zdolności ratuje magiczny świat przed okrutnym czarodziejem), jednakże poza podobną fabułą grę nic nie łączy z powieściami brytyjskiej pisarki J.K. Rowling. Gra polega na usuwaniu kolorowych elementów z planszy zgodnie z zasadami bejeweled (najpopularniejszy podgatunek match-3)

.

 

Minimalne wymagania gry: system operacyjny Microsoft Windows 7/8/10, procesor 1.6 GHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX 9.0 oraz 178 MB wolnego miejsca na nośniku danych.

 

Galeria
Film
Komentarze (0)

brak komentarzy