9 Poszlak: Tajemnica Zatoki Węża
Link do strony:
Rok Wydania:
2013
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
8.75
Ściągnięć:
849
Data dodania:
02.02.2018
Dodał:
skorpion

 

"9 Poszlak: Tajemnica Zatoki Węża" to gra przygodowo - logiczna należąca do gatunku ukryte obiekty. Tytuł ten to spolszczona gra "9 Clues: The Secret of Serpent Creek".

Paranormalna detektyw dostaje wiadomość od przyjaciółki, reporterki Helen Hunter, która przerażonym głosem błaga o pomoc. Kobieta ponagla bohaterkę do natychmiastowego przyjazdu do portowego miasteczka Zatoki Węża. Po przyjeździe, detektyw nie znajduje ani śladu Helen. A kierownik pobliskiego hotelu, w którym miała mieszkać, twierdzi, że nigdy nie widział jasnowłosej reporterki. Co dziwniejsze, ulice miasta są pełne węży, mieszkańcy wydają się lunatykować przez życie, a ziemia trzęsie się gwałtownie. Ta sprawa z pewnością będzie wyzwaniem dla talentów naszej detektyw. Będzie musiała znaleźć wskazówki i szybko złożyć je w całość, aby dowiedzieć się, co naprawdę się dzieje w Zatoki Węża i jaki los stał się udziałem jej przyjaciółki. Jedyna osoba, która chce jej pomóc, to ekscentryczny burmistrz Alister Braminus, ale detektyw nie jest pewna, czy może mu ufać.

Wymagania systemowe gry: System operacyjny Microsoft Windows Windows XP/Vista/7/8, procesor 2000 MHz, pamięć RAM 1024 MB i DirectX 9.0

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy