1001 Jigsaw World Tour: Great America
Pobierz
Rok Wydania:
2018
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
5.00
Ściągnięć:
425
Data dodania:
25.02.2018
Dodał:
skorpion

 

Studio 8 Floor Games już od dawna testuje cierpliwość graczy. I nie piszemy tu o przedłużającym się czasie wydania nowych produktów, bowiem kolejne ich gry pojawiają się niemal co 2-3 tygodnie, czyli dość często. I chyba własnie taki cykl wydawniczy stanowi problem tej firmy - idą w ilość, a nie jakość. Ich wszystkie gry są praktycznie takie same. Czy nastąpił bojkot ich gier? Jeszcze nie, ale można już zauważyć, że oceny poszczególnych gier są coraz niższe. Nie inaczej jest z 1001 Jigsaw World Tour: Great America. Tytuł ten nie tylko nie różni się o poprzednich części tej serii, ale i pozostałych gier puzzle (jigsaw). Celem gry jest układanie obrazków przedstawiających ciekawe miejsca w Stanach Zjednoczonych.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 1000 MHz, pamięć RAM 512 MB, DirectX w wersji 9.0 oraz dysk twardy mogący pomieścić 141 MB danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskimi. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną lub inną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


1001 Jigsaw World Tour: Great America provides a fantastic opportunity to feel the true American spirit through beautifully crafted jigsaw puzzles! Learn more about the history, traditions and attractions the USA has to offer. 500 high-quality photos depict scenes from world-famous cities, the gold rush era, Hollywood boulevard, American Football and much, much more! Complete your favorite puzzles and travel to incredible destinations all without leaving the house!

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy