1001 Jigsaw Earth Chronicles 9
Pobierz
Link do strony:
Rok Wydania:
2022
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
1.00
Ściągnięć:
372
Data dodania:
03.08.2022
Dodał:
skorpion

 

 

1001 Jigsaw Earth Chronicles 9 to gra jigsaw (czyli popularne puzzle). Została stworzona przez 8Floor LTD, które hurtowo tworzy tego typu gry. Charakterystyczne dla ich produkcji (co raczej stawia firmę w złym świetle) jest to, że wszystko jest prawie identyczne.

 

Firma 8Floor LTD przez jakiś czas zbiera obrazki i gdy ich liczba jest pokaźna, to umieszcza je w kolejnej gry. Jest to zauważalne w tej serii (osiem wcześniejszych części poza innymi obrazkami jest taka sama) oraz w 1001 Jigsaw World Tour, 1001 Jigsaw World Tour, 1001 Jigsaw Home Sweet Home, Pirate Jigsaw, Alice's Jigsaw, Holiday Jigsaw Easter itp. Jako że najlepsze obrazki zostały już zużyte, to w nowszych odsłonach pojawiają się już te w gorszej jakości. Taktyka im więcej tym lepiej, nawet kosztem jakości jak widać nie popłaca. Gra jest słaba i nużąca. Nawet jak powstanie dziesiąta część, to już jej opis nie pojawi się na naszej stronie.

 

Zadaniem gracza jest ułożenie obrazków z dostępnych i porozrzucanych elementów. Wielkość i szczegółowość poszczególnych obrazków jest różna, więc jeden można ułożyć w kilkanaście sekund, natomiast inny może zająć kilka minut.

Minimalne wymagania gry: system operacyjny Microsoft Windows 7/8/10, procesor 1 MHz, pamięć RAM 512 MB, DirectX 9.0 oraz 152 MB wolnego miejsca na nośniku danych.

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy