Przyszłość strony

Przyszłość strony

20.04.2017

Z dniem dzisiejszym (20 kwietnia 2017 roku) następuje kilka bardziej lub mniej istotnych zmian.

Opisy... 

 

Opisy do gier z Big Fish Games będą mniej szczegółowe. Rezygnuję z obszernych kilkunasto-zdaniowych tekstów, gdyż mało kto czyta opisy. Zmniejszy się także ilość obrazków przedstawiających grę. Dlaczego podjąłem taką decyzję? Otóż mam mało czasu, a poza tym popularność ukrytych obiektów, match-3, zarządzanie czasem itp. w ostatnim czasie spadła. Każdą grę musiałem godzinę testować, później wybierać najlepsze zrzuty ekranu i tworzyć dokładny opis. To zabierało mnóstwo czasu. Teraz opisy będą bardziej ogólne, ale nie wpłynie to na jakość tekstów.

Pojawi się za to więcej gier, nie tylko logicznych. Wielu naszych użytkowników zarzucało monotonię, więc teraz będzie o wiele ciekawiej. Za ich strorzenie będzie odpowiadał użytkownik Malina. Możliwe, że pojawią się gry online.

Będę umieszczał opisy przesłane od użytkowników. Muszą być poprawnie napisane pod względem gramatycznym / stylistycznym / ortograficznym / interpunkcyjnym itp. Oczywiście muszą być też screenshoty (min. 640x480).

Niestety w przyszłości pojawią się reklamy. Ale bez obaw, nie będą uciążliwe.

Rozważam również sprzedaż strony (domena grylogiczne.pl i całą jej zawartość). Wszystko zależy od tego, czy nowa formuła strony się przyjmie i czy będzie większy ruch.

Komentarze (6)
Agnieszka70
21.04.2017 21:59
Ooooo, ktoś tu się wypalił :(
chrombor
24.04.2017 22:36
Szkoda trochę, ale i tak ciebie rozumiem. Dziwie się, że tak długo wytrzymałeś i na bierząco sprawdzałeś gry. Ale teraz tak dziwnie, bo nie ma nawet zrzutów ekranów do nowych gier. Za duzo tych ukrytych obiektów , zresztą ciągle takich samym. Powodzenia.
PanTheMol
07.05.2017 14:08
Bo powoli nadchodzi kres gier HOPA. Czekam, aż pojawi się coś, co zaoferuje coś nowego, Brak świeżych pomysłów i powielanie tego samego od co najmniej kilku lat. Może gra 3D?
skorpion
08.05.2017 00:19
@Agnieszka70: Nie wypaliłem się, tylko zaprzestałem robić coś, co nie ma na chwilę obecną sensu. Na opracowanie opisu "traciłem" mnóstwo czasu, a i tak mało kto to doceniał. @chrombor: Już w 2014 roku obiecywałem sobie, że już więcej nie będę aż tak dokładnie sprawdzał i opisywał. Już niedługo będę testował całkiem inne gry logiczne. W ukryte obiekty już nie gram #PanTheMol: Nie jest to schyłek czy kres, ale popularność tych gier od kilku lat powoli spada i myślę, że jeszcze rok czy dwa i nie będzie już tyle gier tego typu. Wątpię by były jakieś nowości. Kiedyś to było HOG, teraz HOPA, czyli zmiana kierunku w przygodówki. Myślę, że ten gatunek przedłużył by jakiś multiplayer lub otwarty świat.
Terminator
14.07.2017 03:07
Mam takie uczucie, że minęła jakaś era, odkąd nie zajmujesz się tymi grami. Ale te gry już nawet na bigfishgames kiepsko się sprzedają (steam też). A "Polski" Alawar już nawet nie wydaje nowych gier w naszym języku. Zgadzam się z PanTheMolem, że to już powolny upadek ukrytych obiektów.
skorpion
14.07.2017 11:01
Ale zauważ, że w ciągu ostatnich 30 dni pojawiło się 20 gier HOPA. Jest powolny spadek gier, ale nadal powstają.