Nowa wersja strony

Nowa wersja strony

27.02.2009

Witam wszystkich na nowej wersji strony Grylogiczne.pl. Jak widać trochę się zmieniło. Wreszcie znaleźliśmy czas, żeby zająć się na poważnie stroną.

Witam wszystkich na nowej wersji strony Grylogiczne.pl. Jak widać trochę się zmieniło. Wreszcie znaleźliśmy czas, żeby zająć się na poważnie stroną.

Na chwilę obecną w bazie można znaleźć 235 gier z ponad 500 gier jakie znajdowały się na starej stronie. Część gier zostanie jeszcze dodana jednak sporo gier zostanie skasowanych ze względu na niedziałające linki do stron tych gier. Jednak nie macie się co martwić zacznie teraz regularniej dodawać gry do strony. Planujemy codziennie dodawać przynajmniej jedną nową grę.

Mamy sporo planów związanych z nową stroną. Planujemy wiele nowych funkcjonalności jednak to dopiero w nadchodzących miesiącach na razie musimy sprawdzić czy wszystko dobre działa na nowej wersji strony. Tak, że jeśli zobaczycie jakiś błąd piszcie w komentarzach albo na nasz adres email kontakt@grylogiczne.pl.

Pozdrawiamy
Zaspół GryLogiczne.pl

Komentarze (2)
normalniemat
08.04.2009 23:23
witam, malo ambitnie.. takie moje zdanie. polecam wiecej gier online, no i rozszerzenie menu poprzez zniesienie dyskryminacji najnowszych systemow operacyjnych (technologicznie najnowszych), no i slabo troche z trescia strony (tak jakby pustawo troche, albo nawet pusto) po kilku kliknieciach odnioslem wrazenie ze nie znajde tu czegos dla siebie.. i sie nie rozczarowalem. mam nadzieje ze pewnego dnia sie rozczaruje. trzymam kciuki i pzdr.
skorpion
13.04.2009 02:26
W bazie znajduje się 333 pozycje gier (z 565). Ze starej bazy danych zostanie dodanych jeszcze około 100 gier. Pozostałe gry prawdopodobnie nie zostaną dodane do bazy, gdyż producenci zlikwidowali swoje firmy jak i swoje strony. Poszukujemy strony www i download do gier: Abbie 2.0.0, Absolute Tetris, Advanced Lines 2.1, Blastorama, Puzznic, Fatman Blocks 2, Dino and Aliens, Riddle of Svarog Stars, Shroomz: Quest for Puppy, The Even More Incredible Machine, The Incredible Machine, The Incredible Machine pod Windows, The Incredible Machine: Even More Contraptions, The Incredible Machine 2, AIT Trains, SnowMotion 1.5, Magic Rings, Prison Escape, Rockford, Tetruzzle 2.0, The Goobs, The Sudoku Challenge, TiNK!, TriJinx. Niedługo zostaną dodane nowe gry. Zapraszamy do forum, w którym można podawać propozycje gier do dodania do bazy, jak i samemu opisać gry.