Kilka zmian na stronie

Kilka zmian na stronie

20.11.2010

Od pewnego czasu na naszej stronie pojawiło się więcej gier. Prawdopodobnie najbardziej zauważalne są pojawienie się polskojęzycznych gier. Dzięki temu zabiegowi...

Od pewnego czasu na naszej stronie pojawiło się więcej gier. Prawdopodobnie najbardziej zauważalne jest pojawienie się polskojęzycznych gier. Dzięki temu zabiegowi osoby mające problemy z językiem angielskim znajdą dla siebie więcej gier. Jeśli będzie zadowalająca nas liczba ściągnięć (co stanowi dla nas wskaźnik popularności), to będziemy starać się dodawać coraz więcej takich gier.

Ponadto ponownie zwiększyła się liczba dodawanych gier. Teraz są to przeważnie 2 - 3 gry dziennie i postaramy się przez dłuższy czas utrzymać taką średnią.

Będą zmiany w niektórych kategoriach. Na początek zmianą zostanie objęte "match-3". Nie będzie między innymi dokładnego podziału na Bejeweled, Atomic, 7 Colors czy na przykład Collapse. Ponadto gry typu Zuma i Luxor będą w zmienionej nazwie kategorii i przeniesione do wspomnianego "match-3". Ułatwi to poruszanie się się po stronie i zmniejszy ilość podkategorii. Ponadto niektóre podkategorie (nawet w innych kategoriach) zawierają małą ilość gier lub niektóre podgatunki straciły swoją popularność. Trudno teraz znaleźć dużą ilość gier na przykład typu Bubble, Puzznic czy Lasermania. Parę lat temu zachwycaliśmy się strzelaniem do latających kulek (Zuma Deluxe, Luxor), dzisiaj gry powoli zapominane. Dzisiaj popularne są gry typu "Ukryte Obiekty", ale za rok czy dwa mogą "przejść do lamusa". Dlatego już teraz potrzebne są przemyślane zmiany.

W przyszłości będą kolejne zmiany. Ale to już w innych wpisach tego blogu.

Komentarze (0)

brak komentarzy