Aktualizacja 2009-04-18

Aktualizacja 2009-04-18

18.04.2009

Nastał czas na podsumowanie pierwszych tygodni istnienia nowej wersji strony internetowej. Od tego czasu nastąpiło trochę zmian, a w przyszłości czeka kilka nowości. W bazie mamy ... czytaj dalej

Nastał czas na podsumowanie pierwszych tygodni istnienia nowej wersji strony internetowej. Od tego czasu nastąpiło trochę zmian, a w przyszłości czeka kilka nowości. W bazie mamy na dzień dzisiejszy ponad 400 gier. Są to opisy ze starej bazy danych (zawierającej 565 gier). Opisy są na bieżąco poprawiane i doskonalone; dopasowywane do nowej formuły strony.

Około 100 opisów gier z poprzedniej bazy narazie nie pojawi się na stronie internetowej. Powodów jest dużo. Zazwyczaj strony internetowe (i tym samym download) producentów już nie istnieją. Tym samym nie można pobierać gier. Obecnie wyszukujemy do tych gier szybkie żródła downloadu. Gdy się tak stanie to gra zostaje dodana do bazy.

Już za tydzień pojawią się opisy nowych gier. I od tego czasu będziemy starać się systematycznie dodawać nowe pozycje.

Użytkownicy strony mogą również dodawać opisy gier logicznych. Jesli chcesz umieścić opis ciekawej gry logicznej to wyślij go na e-mail: skorpion@grylogiczne.pl; albo na gg:15622914; lub też na forum strony. Do opisu dodaj: (1) nazwę gry, (2) nazwę producenta, (3) link do strony producenta gry, (4) link do download, (5) link do screenshotu lub odrazu obrazki - najlepiej rozdzielczość 640 na 480, (6) właściwy opis gry. Osoby, które będą dodawały najlepsze opisy otrzymają dodatkowe uprawnienia na stronie internetowej.

Na bieżąco udoskonalana jest funkcjonalność strony. Niedługo będzie dodana opcja szukaj oraz zostanie poprawione wyświetlanie kategorii.

Zapraszamy do odwiedzania strony, do ściągania gier i komentowania gier. Zapraszamy również do dyskutowania na forum.

Komentarze (1)
ameba
19.04.2009 00:54
łaał jak ja tu dawno nie wchodziłam i proszę :D:D:D zabieram się do buszowania po stronie :))