World of Tanks
Rok Wydania:
2017
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
9.33
Ściągnięć:
212
Data dodania:
20.05.2017
Dodał:
skorpion

 

World of Tanks to popularna gra sieciowa białoruskiej firmy Wargaming.net. Najprościej rzecz ujmując, celem gry jest niszczenie wrogich czołgów dbając jednocześnie o to, by samemu nie zostać zestrzelonym. Produkt ten łączy elementy gry taktycznej, symulacyjnej i zręcznościowej. Będąc w jakiejkolwiek drużynie, plutonie czy innym zespole należy komunikować się z innymi graczami w celu opracowania właściwego planu działania. Twórcy gry przygotowali wiele map, czyli obszarów na których rozgrywają się bitwy oraz kilkaset typów czołgów. Dlatego też sposób walki zależy nie tylko od ukształtowania i układu terenu, ale od posiadanego pojazdu. Najważniejszą rolę w bitwach odrywa jednak czynnik ludzki. Gracz musi spędzić w grze dużo czasu i uczestniczyć w niezliczonej ilości bitew by nabyć odpowiednie doświadczenie i umiejętności oraz poznać zalety, wady i możliwości poszczególnych czołgów.

Specyfikacja gry: pięć klas pojazdów (czołgi lekkie, średnie i ciężkie, niszczyciele czołgów oraz działa samobieżne), ponad czterysta typów czołgów (amerykańskie, brytyjskie, francuskie, niemieckie, radzieckie, czechosłowackie, chińskie i japońskie, a także prototypy i fikcyjne), dziesięć poziomów określających stopień zaawansowania jednostki bojowej, kilka trybów rozrywki (standardowe, losowe, kampanie, treningowe, specjalne...), realistyczna i szczegółowa grafika, widok z perspektywy trzeciej osoby z możliwością jego przestawiania i obracania, tryb snajperski, funkcja "kamuflażu", system wykrywania pojazdów (spotowanie), ogromna liczba map (Europa, Azja, Afryka i Ameryka Północna / miasta, wsie, pola / zima, wiosna, lato, jesień / zmienne warunki pogodowe), wojny klanów itp.

Gra jest darmowa (model płatności free-to-play), jednakże aby skorzystać ze wszystkich funkcji gry należy skorzystać z płatnych ofert z oficjalnego sklepu. "World od Tanks" jest dostępny na PC, Xbox 360 / One i Plasstation 4 i komunikuje się z graczami, w kilkudziesięciu językach, w tym w polskim.

 

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskimi. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

Galeria
Komentarze (1)
PanTheMol
21.05.2017 02:24
Dwa lata życia stracone na tą grę :) Rozegrałem 4000 gier. Strasznie zabugowana gra zniechęciła mnie do dalszej zabawy. http://www.grylogiczne.pl/images/btn-send.png
Musisz się zalogować, aby móc dodawać komentarze.