Witches' Legacy: Lair of the Witch Queen Collector's Edition
Pobierz
Rok Wydania:
2013
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
9.00
Ściągnięć:
321
Data dodania:
27.06.2013
Dodał:
skorpion

 

"Lair of the Witch Queen" to druga część "Witches' Legacy" studia Elefun Games. Akcja tej gry rozgrywa się kilka lat po wydarzeniach "The Charleston Curse". Nie ma wymogu rozpoczynania zabawy od pierwszej części.

W "The Charleston Curse" Twoim zadaniem było ocalenie małej dziewczynki Lynn Charleston przed złą wiedźmą Elizabeth. Ta groźna kobieta zabiła wszystkich członków rodziny Charleston'ów i z chęcią chciała także ją unicestwić. Na szczęście dzięki Twojej pomocy nie udało się jej tego dokonać. Lynn została ostatnią potomkinią tejże rodziny i w każdej chwili mogła zginąć z rąk złowrogiej wiedźmy. Z wiekiem nabywała umiejętności i zdolności magicznych, które zwiększały jej szanse na przeżycie. Pilnie ćwiczyła aby w przyszłości zemścić się na Elizabeth. Niedawno nadarzyła się ku temu okazja, bowiem otrzymała intrygujący list od tajemniczej Morgany Schmidt z niemieckiego miasteczka Rothenburg. Morgana napisała, że znała jej brata Toma (również znającego i używającego magię) i ma dla niej ciekawe informacje. Dziewczyna postanowiła tam bezzwłocznie wyruszyć i dowiedzieć się o miejscu przebywania wiedźmy. Jak się pewnie domyślasz, ponownie przyjdzie Ci ją chronić. Nie ułatwi Ci tego zadania, bowiem jest tak rozwścieczona i wzburzona emocjonalnie, że nie działa racjonalnie. Bezmyślnie używa swojej magii i nie chce za bardzo z Tobą współpracować. Chętnie jak najszybciej sama by rozprawiła się z morderczynią swojej rodziny i nie przyjmuje do wiadomości tego, że najpierw trzeba opracować plan działania. Będzie trudno Ci za nią nadążyć. Na szczęście do dyspozycji otrzymujesz sympatycznego diabełka, który pomoże Ci odnajdywać i przynosić różne przedmioty, niezbędne do rozwiązywania licznych łamigłówek i mini-gier umysłowych.

"Witches' Legacy: Lair of the Witch Queen Collector's Edition" polega przede wszystkim na wyszukiwaniu ukrytych przedmiotów, tych zwykłych jak i specjalnych. W dziesięciu rozdziałach ukryto setki przedmiotów w tym czterdzieści pięć części puzzli (jigsaw) i czterdzieści dwa morficzne obiekty. Gra oferuje dwadzieścia siedem interaktywnych scen ukrytych obiektów, dwadzieścia dziewięć mini-gier. Edycja kolekcjonerska zawiera dodatkowy jedenasty rozdział oraz: tapety, rysunki koncepcyjne, wygaszacze, ścieżki dźwiękowe i przewodnik po grze. Zwykła wersja pojawi się w połowie lipca i nie będzie posiadała tychże bonusów.

Rekomendowane wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8, procesor 1.6 GHz, pamięć RAM minimum 1024 MB, DirectX w wersji co najmniej 8.0 oraz około 1314 MB wolnej przestrzeni na dysku twardym.

Widoczny tutaj polski tekst został stworzony specjalnie dla tego serwisu. Jest on chroniony prawami autorskimi. Administracja strony zezwala na pobranie go i skopiowanie na własną stronę. Trzeba jednak spełnić pewien warunek. Trzeba przy skopiowanym opisie umieścić odnośnik do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


A few years have passed since you rescued Lynn from Elizabeth, the witch who murdered her family, and now Lynn has grown into a young woman with awakened magical powers. When she receives a letter from Germany about Elizabeth, Lynn opens a portal to chase after her. Her thirst for revenge has enraged her, and an evil force is using that to pull Lynn deep into the darkness. You must find your young ward and stop her before the Witch Queen's evil plan comes to pass in Witches' Legacy: Lair of the Witch Queen, a cunning Hidden-Object Puzzle Adventure game. This is a special Collector's Edition release full of exclusive extras you won’t find in the standard version.

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy