Victorian Mysteries®: The Yellow Room
Pobierz
Rok Wydania:
2012
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
9.00
Ściągnięć:
401
Data dodania:
16.04.2012
Dodał:
skorpion

Gra logiczno - planszowa należąca do kategorii hidden object, w Polsce znane jako ukryte obiekty. "The Yellow Room" stworzyła firma Freeze Tag. Jest to druga część serii Victorian Mysteries. Poprzednią część o tytule "Woman in White" przedstawiliśmy Tobie we wrześniu 2010r. Oba tytuły łączy to, że powstały na podstawie popularnej powieści. Tym razem producenci postanowili stworzyć grę opartą na "The Mystery of the Yellow Room" francuskiego prawnika, reportera i pisarza Gaston'a Leroux.

Akcja gry rozpoczyna się w pociągu zmierzającym do Chateau du Glandier. Poznajemy tutaj dwie postacie: młodego reportera Joseph'a Rouletabille pracującego dla Epoque oraz jego przyjaciela fotografa Sainclaire, których zadaniem jest przeprowadzenie śledztwa dotyczącego nieudanego zamachu na życie panny Matyldy Stangerson. Joseph jest również z zamiłowania detektywem, ale to Sainclaire staje się główną postacią gry i osobą przeprowadzająca śledztwo. Pilnie potrzebuje Twojej pomocy i doświadczenia w wyszukiwaniu ukrytych przedmiotów, wskazówek i dowodów, które zdemaskują niedoszłego mordercę. Komu zależało na śmierci córki znanego profesora? Dlaczego ten ktoś usiłował zabić kobietę? Czym jest tytułowy Żółty Pokój? Odpowiedzi znajdziesz w prezentowanej dziś na naszej stronie grze "Victorian Mysteries®: The Yellow Room".

Wymagania gry: system operacyjny MS Windows XP/Vista/7, procesor minimum 1000 MHz, pamięć RAM przynajmniej 1024 MB, DirectX: 8.0 i 543 MB wolnego miejsca na dysku twardym.
Solve a perplexing conundrum in Victorian Mysteries: The Yellow Room! A young woman is attacked in the middle of the night inside a locked room. There are only two ways out: a dead- bolted door and a single window blocked by iron bars. How did the murderer escape?

Galeria
Komentarze (1)
skorpion
17.04.2012 00:12
Spodobał się Tobie ten opis i chciałbyś go skopiować na stwoją stronę? Jest taka możliwość, jeżeli spełnisz dwa warunki. Wystarczy, że umieścisz pod skopiowanym tekstem link do tej podstrony i w widocznym miejscu poinformujesz, że został pobrany z tego portalu. Pamiętaj, że na wykonanie opisu przeznaczyliśmy wiele czasu i nie chcielibyśmy aby ktoś bezprawnie wykorzystał opis do swoich celów. Tekst objęty prawami autorskimi.