The Unseen Fears: Body Thief
Pobierz
Rok Wydania:
2017
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
9.00
Ściągnięć:
166
Data dodania:
14.04.2017
Dodał:
skorpion

 

The Unseen Fears: Body Thief jest grą ukryte przedmioty od studia GrandMa Studios. Tytuł ten jest mrocznym fantasy skierowanym do nieco starszej grupy graczy, przede wszystkim gustującej w klimatach horroru, w którym występują zjawiska nadprzyrodzone.

Przyjaciel z Amsterdamu zwrócił się do Ciebie z prośbą o pomoc w wyjaśnieniu dziwnych makabrycznych zgonów. W znalezionych ciałach ktoś ściągnął skórę. Niezwykłe w tym jest to, że ich odzież nie została ani trochę naruszona. Wszystko wskazuje na to, że masz do czynienia z siłami nadprzyrodzonymi. Tak się akurat składa, że dysponujesz darem widzenia rzeczy, których inni nie są w stanie widzieć czy wyczuć. Podczas śledztwa natkniesz się na rasę zmiennokształtnych, tajemniczych Łowców i okrutną czarownicę. ustal co tu się dzieje, dowiedz się kto odpowiada za śmierć niewinnych ludzi i powstrzymaj mordercę.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 2000 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX w wersji 9.0 oraz dysk twardy mogący pomieścić 698 MB danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskimi. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


An old friend has called you in to help investigate a string of recent murders. The latest victim was only missing one thing…their skin. As you start investigating, you're quickly thrown into a world of dark magic and creatures. Do you have what it takes to find the murderer in time, or will you be their next victim? Find out in this bone-chilling Hidden-Object Puzzle adventure!

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy