The Torment of Mont Triste
Pobierz
Rok Wydania:
2013
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
9.00
Ściągnięć:
279
Data dodania:
10.11.2013
Dodał:
skorpion

 

"The Torment of Mont Triste" to stworzona przez Sulus Games gra logiczno - przygodowa. Gra polega przede wszystkim na wyszukiwaniu setek przedmiotów i na rozwiązywaniu ciekawych łamigłówek, zagadek i mini-gier umysłowych.

Akcja gry rozgrywa się w Mont Triste. Do niedawna to małe miasteczko nie wyróżniało się niczym szczególnym. Życie toczyło się wolno, a mieszkańcy byli w miarę szczęśliwi. Sytuacja zmieniła się diametralnie po nieudanym eksperymencie doktora Henri Benoita. Ten naukowiec, zafascynowany tematyką snów, stworzył specjalne urządzenie, które miało umożliwiać przenoszenie się pomiędzy światem snu a rzeczywistym. Po jej uruchomieniu nastąpiła poważna awaria, która zakłóciła jej prawidłowe działanie. Henri starał się jak mógł zatrzymać maszynę, ale jego próby spełzły na niczym. W wyniku tego zdarzenia do naszego świata przedostał się dziwny mężczyzna, który sterroryzował wszystkich mieszkańców. Okazuje się, że posiada moc kontrolowania snów ludzi i co najgorsze, przywoływania najstraszliwszych koszmarów. Z tego powodu mieszkańcy nazwali go Lordem Koszmarów i postanowili za wszelką cenę go unikać. W każdej chwili był w stanie wypuścić purpurowe światło usypiające każdego, kto znalazł się w jego pobliżu.

W "The Torment of Mont Triste" wcielasz się w postać detektywa, któremu zlecono przeprowadzenie śledztwa mającego na celu wyjaśnienie wydarzeń, które miały tam miejsce. Po przybyciu do miasteczku napotykasz chłopca o imieniu Blanc, który przekazuje Ci Amulet Snów. Dzięki temu przedmiotowi będziesz mógł wejść w sen ludzi, zwalczyć koszmary i wyzwolić ich spod wpływu tego niebezpiecznego człowieka czy kimkolwiek on jest. Znajdź sposób na jego pokonanie i przywrócenie spokoju i ładu w Mont Triste. To bardzo ważne zadanie, gdyż wazą się losy całego świata. Aż strach pomyśleć, co się stanie jak zacznie przejmować kolejne miejscowości, państwa czy kontynenty.

Wymagania systemowe produkcji: system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8, procesor 1600 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX 9.0 oraz dysk twardy - 752 MB wolnej przestrzeni.

Przedstawiony w tym miejscu polski tekst został stworzony specjalnie dla portalu grylogiczne.pl. Jest on chroniony prawami autorskimi. Właściciele nie mają nic przeciwko jego pobraniu i skopiowaniu na własną stronę. Trzeba jednak koniecznie spełnić pewien warunek. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze (link, odnośnik) do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


Stop the terrifying Lord of Nightmares in The Torment of Mont Triste! After a scientific experiment goes horribly wrong, a shadowy figure begins appearing throughout the town of Mont Triste, bringing the citizens' most terrifying visions to life as they sleep. They call him the Lord of Nightmares. Local authorities are exhausted and helpless against this otherworldly threat. They have enlisted you to come to the picturesque mountain town to solve the bizarre case. You must track down the villain and stop him before the entire world becomes gripped in a terrifying nightmare. After all, everyone must fall asleep eventually... can you help the citizens of Mont Triste awaken?

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy

Musisz się zalogować, aby móc dodawać komentarze.