The Sims 4
Rok Wydania:
2014
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
8.00
Ściągnięć:
1321
Data dodania:
10.07.2017
Dodał:
skorpion

 

Sims 4 to symulator życia opracowany przez studio Maxis, a wydany przez Electronic Arts. Zasady, mechanika i przebieg gry w porównaniu do poprzednich trzech części nie uległy poważniejszym zmianom. Twórcy gry postanowili zrezygnować z niektórych dotąd ciekawych i "sprawdzonych" elementów gry, a w zamian dodać nowe rozwiązania, co wielu fanom tej serii nie do końca to się spodobało. Brak otwartego świata zrekompensowano lepszą grafiką i rozbudowanym kreatorem postaci. Gracz otrzymał nowy system modyfikowania postaci. między innymi wyglądu, umiejętności, charakteru, osobowości, nastroju. Ponadto teraz może dzielić się swoimi osiągnięciami z innymi użytkownikami dzięki dostępnym narzędziom społecznościowym.

Cel gry pozostał taki sam - sterowanie życiem wirtualnych ludzi, czyli tytułowych simsów. Od podjętych decyzji i wykonanych czynności w grze zależy los podopiecznych (życie prywatne, kariera zawodowa, relacje z innymi ludźmi). Podobnie jak we wcześniejszych trzech odsłonach tego popularnego cyklu istnieje możliwość zakupu różnych przedmiotów (urządzeń AGD i RTV, mebli, artykułów dekoracyjnych... ) jak też wydawania pieniędzy na podstawowe potrzeby czy też przyjemności.

Na bieżąco pojawiają się rozszerzenia, dodatki i akcesoria, które wprowadzają nowe funkcje lub urozmaicają już te istniejące. Ze względu na tematykę i grafikę, gra jest skierowana przede wszystkich do dzieci i młodzieży, zwłaszcza dziewczyn.

 

Galeria
Komentarze (2)
Terminator
14.07.2017 03:03
Coraz słodsze te simsy. Dla dzieciaków frajda, dla starszych strata czasu
Agnieszka70
20.07.2017 13:46
Najfajniejsza była Sims 3. W czwórce za dużo słodyczy i mniejsza swoboda działania.