Surface: The Soaring City Collector's Edition
Pobierz
Rok Wydania:
2013
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
9.00
Ściągnięć:
313
Data dodania:
24.01.2013
Dodał:
skorpion

 

Trzecia odsłona Surface, gry ukryte obiekty wyprodukowanej przez Elephant Games. Studio to jest wysoko cenione przez graczy uwielbiających wyszukiwać ukryte przedmioty i rozwiązywać liczne zagadki. Nic dziwnego, bowiem Elephant Games od dłuższego czasu specjalizuje się w tworzeniu tego typu produkcjach i jak na razie nie zawodzi.

Akcja gry dzieje się w alternatywnym świecie. Twój brat Jeremy Stevens to znany wybitny naukowiec, który stworzył wiele wynalazków. Jest znany i ceniony na całym świecie, ponieważ udostępnił je wszystkie za darmo. Stworzył między innymi skrzydła dla ludzi i latającą wyspę zawieszoną wysoką na niebie. Pewnego dnia postanawiasz odwiedzić brata i przyjeżdżasz do jego posiadłości. Zamiast niego zauważasz uciekającego zamaskowanego mężczyznę. W domu odnajdujesz dwie ważne kartki. Pierwsza kartka to zaproszenie na coroczne pokazy lotnicze, a druga to "list gończy" za Jeremym. Niejaki Lord Thunder oskarża go o niehumanitarne niebezpieczne eksperymenty. Udajesz się więc na wspomniane pokazy. Tam setki mężczyzn ze skrzydłami nadlatują nad scenę gdzie znajduje się brat i następnie go porywają. Twoim zadaniem jest jego uratowanie.

W wielu scenach, gdzie podane są nazwy obiekty do odszukanie, należy używać wcześniej zgromadzone w schowku przedmioty. W wielu lokacjach znajdują się również płatki kwiatków, które trzeba również zbierać. Wersja kolekcjonerska zawiera między innymi: tapety, wygaszacze, rysunki koncepcyjne, ścieżki dźwiękowe i dodatkowy rozdział gry. Zwykła wersja pojawi się w drugiej połowie lutego.

Umieszczony powyżej polski opis został stworzony na potrzeby tej strony i chroniony jest prawami autorskimi. Pozwalamy jednak na pobranie go i skopiowanie na własną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy niezwłocznie przy skopiowanym tekście umieścić link do tej podstrony (patrz pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8, procesor 2.5 GHz, pamięć RAM przynajmniej 1024 MB, DirectX 9.0 oraz dysk twardy mogący pomieścić 1056 MB danych.

 


 

Search for your brother, Jeremy, in a beautiful world where the sky is as wide as your imagination in the Hidden Object Puzzle Adventure game, Surface: The Soaring City! Jeremy was a great inventor who discovered a magnificent land soaring in the sky. He created wings for the people, making them free. The new citizens were happy...until one day Jeremy was kidnapped and blamed for conducting inhumane experiments. It's up to you to save your brother from imprisonment and redeem his good name. This is a special Collector's Edition release full of exclusive extras you won’t find in the standard version.

 

Galeria
Komentarze (1)
Angela
26.01.2013 10:11
świetna gierka. Ukończyła całą w kilka godzin. Ciekawy scenariusz i realizacja