Surface: Project Dawn Collector's Edition
Pobierz
Rok Wydania:
2017
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
8.00
Ściągnięć:
31
Data dodania:
10.11.2017
Dodał:
skorpion

 

Project Dawn Collector's Edition jest dwunastą częścią Surface, serii gier HOG / HOP ze studia Elephant Games.

W pierwszej scenie obserwujemy jak Jeniffer wraz z sześcioletnią córką Mayą jedzie kamperem do nowego domu. Po drodze widzi jak z naprzeciwka biegnie wiele dzikich zwierząt. Chwilę później ptak uderza w przednią szybę, w wyniku czego Jennifer traci kontrolę nad pojazdem i uderza w drzewo. Po ocknięciu się zauważa, że córka zniknęła. Okazuje się, że znajdują się blisko miejscowości Gray Falls, które wydaje się być opuszczone. W związku z tym, że policjantka oficer Nicole Riley niezbyt kwapi się do pomocy w odnalezieniu Mayi, bohaterka gry postanawia samotnie rozpocząć poszukiwania w tej zamkniętej mieścinie. Wkrótce odkrywa Instytut Badawczy, w którym przeprowadzany jest tajemniczy eksperyment o nazwie Projekt Świt. Podejrzewa, że to właśnie tam znajdzie informacje o miejscu pobytu swojej córki. Pomóż jej odnaleźć dziewczynkę i bezpiecznie wydostać się z tego nieprzyjaznego miasteczka.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 1600 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX w wersji 9.0 oraz dysk twardy mogący pomieścić 2626 MB danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskimi. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


Elephant Games presents the next spine-tingling installment of the Surface series!

After a car accident on the way to your new home, your daughter goes missing! Your search for her leads you to a town that’s abandoned… Or is it? With danger around every corner, it’s up to you to uncover the mystery behind Project Dawn and save your daughter! Do you have what it takes to explore a dangerous history beyond your own imagination and escape? Find out in this chilling hidden-object puzzle adventure game!

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy

Musisz się zalogować, aby móc dodawać komentarze.