Stranded Dreamscapes: Deadly Moonlight
Pobierz
Rok Wydania:
2017
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
9.00
Ściągnięć:
169
Data dodania:
21.05.2017
Dodał:
skorpion

 

"Stranded Dreamscapes 3: Deadly Moonlight" jest grą ukryte obiekty od Friendly Cactus.

Znany profesor archeologii John Wolfgrin powraca do swojego domu z tajemniczą księżycową kolią. Niedługo po tym uśmierca go nieznana siła z tego dziwnego artefaktu. Świadkiem tego zdarzenia jest tylko służąca, bowiem w tym samym czasie cała rodzina Wolfgrin'ów zaginęła bez śladu. Jest tak przestraszona tym co zobaczyła, że nawiązanie z nią kontaktu stało się niewykonalne. Policja stwierdziła, że z dużą dozą prawdopodobieństwa wszyscy zostali porwani. Z braku jakichkolwiek dowodów oraz zapewne chęci i kwalifikacji do przeprowadzenia śledztwa, zwrócono się do Ciebie o pomoc w wyjaśnieniu tej dziwnej sprawy. Poznaj pochodzenie kolii i tkwiącą w niej tajemną moc. Ustal okoliczności śmierci Johna Wolfgrina i nagłego zaginięcia członków jego rodziny. Eksploruj wszystkie pomieszczenia posiadłości w poszukiwaniu cennych i koniecznych do zakończenia śledztwa wskazówek i przedmiotów.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10, procesor o częstotliwości taktowania 2000 MHz, pamięć RAM 2048 MB, DirectX w wersji 9.0 oraz dysk twardy mogący pomieścić 1141 MB danych.

 

Umieszczony powyżej polski tekst został napisany z myślą o tym serwisie. Jest on chroniony prawami autorskimi. Administratorzy portalu pozwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną stronę. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


Friendly Cactus Games presents the next adventure in their Stranded Dreamscapes series.

After the death of their patriarch, the Wolfgrin family suddenly went missing! The police assume it was kidnapping, so you’ve been called in to investigate. But what you find at the Wolfgrin estate is no mortal criminal. A ghostly presence roams the halls, yearning for justice. Can you uncover who is behind the disappearances and rescue the Wolfgrin family in time?! Find out in this haunting hidden-object puzzle adventure!

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy