Starlaxis: Rise of the Light Hunters
Pobierz
Rok Wydania:
2011
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
8.00
Ściągnięć:
527
Data dodania:
23.12.2011
Dodał:
skorpion

Za kilka wieków skończy się energia Słońca, co powoduje że życie na Ziemii jest zagrożone. Naukowcy stwierdzili, że jedyną nadzieją na wskrzeszenie Słońca jest zdobycie specjalnej energii znajdującej się w innych galaktykach. W ten sposób zostajesz pilotem super nowoczesnego statku, którego zadaniem jest uzyskanie wystarczającej ilości energii. Fanów strzelanin musimy zmartwić, gdyż Starlaxis: Rise of the Light Hunters to gra planszowo - zręcznościowa z elementami match-3. Gra ta polega na ustawianiu na planszy odpowiednich klocków w właściwej konfiguracji, aby sterować i strzelać. W grze występują trzy typy klocków - strzałki, litery i liczby, które można obracać bądź zmieniać (A-B-C---..., 1-2-3-4-... itp). Nie dopuść do zderzenia z przeszkodami czy też zestrzelenia przez obce statki.

Minimalne wymagania gry: system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7, procesor minimum 1000 MHz, pamięć RAM 512 MB, DirectX 9.0 i 640 MB wolnej przestrzeni na dysku twardym.
Save all the life on Earth and become a hero in Starlaxis, an incredible Match 3 and Arcade game mashup! After the sun dies in the year 2257, top scientists discover that the only way to reanimate the sun is by using mysterious phantom energy. Now, you’ve been chosen for your amazing piloting skill to become a Light Hunter and gather the energy before it’s too late! Travel the galaxy and save Earth in Starlaxis!

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy