Spirits of Mystery: Chains of Promise
Pobierz
Rok Wydania:
2015
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
9.00
Ściągnięć:
188
Data dodania:
11.09.2015
Dodał:
skorpion

 

Studio ERS Game Studios przedstawia "Spirits of Mystery: Chains of Promise", grę należącą do gatunku 'ukryte przedmioty'.

Kolejny raz wcielasz się w postać inteligentnej i altruistycznej księżniczki, bohaterki kilku poprzednich części. Wielokrotnie oddaliłaś widmo wojny w regionie, czym zyskałaś respekt i szacunek u władców pobliskich królestw. Gdy pojawiają się jakieś problemy to natychmiast starasz się je rozwiązać. Dzisiaj zostałaś zaproszona na ślub księżniczki Adeli z królestwa Czarnego Jednorożca z lordem Isa. Dowiadujesz się, że wychodzi za mąż nie z miłości a z przymusu. Adela jest zrozpaczona i liczy na to, że w jakiś sposób nie dopuścisz do tej uroczystości.

Zapewne zastanawiasz się kto zmusza ją do ślubu. Otóż tą osobą jest niestety jej ojciec. A dlaczego? Bo jest związany pewną obietnicą i nie chce się z niej wycofać by nie stracić twarzy. Jakby tego było mało, Isa ją nie kocha ani nie szanuje. Pragnie tylko jednego - władzy, o czym król chyba nie zdaje sobie sprawy. Losy królestwa są zagrożone!

Twoim zadaniem jest wyjaśnienie tej dziwnej sytuacji, a następnie powstrzymanie złego lorda i ocalenie rodziny królewskiej. Twoja niania twierdzi, że możesz zdemaskować plany Isy dzięki magicznemu lustru. Okazuje się, że brakuje w nim kilku symboli gargulca, czyli podstawowych elementów umożliwiających jego aktywacje. Odnajdź te zaginione artefakty i z pomocą lustra pokonaj podłego lorda.

Minimalne wymagania gry: system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8, procesor minimum 1400 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX 9.0 oraz 535 MB wolnego miejsca na HDD / SD.

 

Niniejszy polski opis został stworzony na potrzeby strony grylogiczne.pl. Jest on chroniony prawami autorskimi. Każdy, kto chce skorzystać z opisów znajdujących się na tym serwisie, musi spełnić następujące warunki: przy skopiowanym tekście umieścić link do odpowiedniej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 

The fantastical continuation of the popular, long-running Spirits of Mystery series from ERS Games! Isa's back to his old tricks, and now he's doing the bidding of an even greater foe. You play as a princess whose best friend, a princess in a neighboring kingdom, is forced into an arranged marriage with sinister intent. Team up together to thwart an evil plot! Use your interactive mirror to uncover what's hiding behind gargoyle signs along the way.

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy

Musisz się zalogować, aby móc dodawać komentarze.