Sphera: The Inner Journey
Pobierz
Rok Wydania:
2011
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
8.67
Ściągnięć:
966
Data dodania:
30.09.2011
Dodał:
skorpion

Gra umysłowa należąca do gatunku "ukryte obiekty".

Tess to niezwykła mała dziewczynka, która czuje się niedoceniana przez rodzinę. Nawet jej brat szyderczo drwi z jej wielkich okularów i bardzo bujnej wyobraźni. Woli przebywać w samotności, z dala od ludzi. Gdy odnajduje magiczną tajemniczą kulę, jej życie diametralnie się zmienia. Tess zostaje przeniesiona do dziwnego świata, gdzie spotyka i zaprzyjaźnia się z morsem o imieniu Zuchary. Jej nowy przyjaciel prosi ją o pomoc w odnalezieniu sposobu na bezpieczny powrót do domu. Czy uda się dziewczynce uratować morsa? Czy znajdzie drogę powrotną do domu? Czy dzięki tej przygodzie uwierzy w siebie i podwyższy poczucie własnej wartości? To zależy tylko od Ciebie, od Twoich zdolności w wyszukiwaniu ukrytych obiektów i i rozwiązywaniu liczych minigier.

Wymagania gry: system operacyjny Windows XP/Vista, procesor 1.0 GHz, pamięć 256 MB RAM, DirectX: 9.0, 226 MB wolnej przestrzeni na dysku twardym.
Embark on a dangerous journey with Tess, a lonely young girl, as she is transported to a world that lies within her imagination in Sphera, a fantastic Hidden Object Adventure game! Mocked mercilessly by her older brother for her eccentricity and the large glasses that sit upon her tiny head, Tess desperately wants to escape her lonely life. When she finds a mysterious marble, Tess is swept into a strange world and must help a walrus-like creature to escape!

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy