SimCity
Rok Wydania:
2013
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
9.00
Ściągnięć:
1744
Data dodania:
14.07.2017
Dodał:
skorpion

 

SimCity (nieoficjalnie SimCity 5) to stworzona przez Maxis, a wydana przez Electronic Arts gra strategiczno - symulacyjna. Gra nosi identyczną nazwę co pierwsza odsłona tej serii. Od 1989 roku powstało siedem części i trzy dodatki na różne platformy, jednakże nie zastosowano ciągłości numeracji. Stąd też przy nazwie opisywanej gry często pojawia się "2013" (rok produkcji), aby nie było wątpliwości, o którą część chodzi.

Celem gry jest stworzenie prosperującego, tętniącego życiem wirtualnego miasta. Początkowo gra wymagała stałego dostępu do internetu (tryb wieloosobowy), ale pod naciskiem graczy umożliwiono grę offline. Jednakże w głównej mierze rozgrywka polega na współpracy (kooperacji) z innymi osobami na dość małych mapach.

Specyfikacja gry: zastosowano nowoczesny silnik o nazwie Glassbox (nowatorska technologia symulacji) oraz rozbudowany panel społecznościowy CityLog (przeróżne rankingi), gra wymaga konta w usłudze Origin, bogata oprawa wizualna, duża ilość ciekawych opcji rozgrywki, niższy poziom trudności niż w poprzednich częściach, mnóstwo funkcji budowania i zarządzania miastem.

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy