Sid Meier’s Civilization VI
Rok Wydania:
2017
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
9.00
Ściągnięć:
1097
Data dodania:
12.07.2017
Dodał:
skorpion

 

Sid Meier’s Civilization VI to stworzona przez Firaxis Games i wydana przez 2K Games klasyczna strategia turowa. To jedna z popularniejszych serii gier strategicznych w historii, a jej początki sięgają roku 1991. Przez ćwierćwiecze pojawiło się prawie dwadzieścia części Civilization (sześć podstawowych wersji i kilkanaście dodatków). W tej i każdej poprzedniej odsłonie Civilization celem gry jest rozwój własnej cywilizacji od czasów epoki kamienia łupanego aż do ery podboju kosmosu oraz osiągnięcie wygranej (w "szóstce" poprzez całkowity podbój świata, zwycięstwo: kulturalne, religijne, naukowe lub najwyższą punktację).

Gromadź potężną armię i z jej pomocą chroń własne i zdobywaj nowe tereny. Twórz szlaki handlowe oraz poszerzaj strefy wpływów. Odkrywaj nowe technologie i wykorzystuj je do własnych celów. Rozwijaj miasta i dzielnice w celu zdobycia zasobów, pieniędzy i zwiększenia przyrostu ludności. Wciel się w jednego z kilkunastu przywódców i poprowadź swój kraj do zwycięstwa.

Specyfikacja gry: tryb jednoosobowy i multiplayer, możliwość gry Polską (oficjalny DLC ze scenariuszem 'Dziedzictwo Jadwigi'), poprawiona oprawa graficzna, ulepszony interfejs użytkownika, rozbudowany system rozgrywki, zapowiedziane przez twórców nowe dodatki i aktualizacje.

Galeria
Komentarze (1)
Terminator
14.07.2017 03:29
Dla mnie najlepszą częścią było jedynka. Lata młodości.... Chyba przy niej spędziłem najwięcej czasu i przy niej najlepiej bawiłem się. Na Anidzę była na 4 dyskietkach, irytujące intro na początku trwało 10 minut. Pikselowate animacje budynków glichtowały się i już się nie pojawiały. Mimo wszystko było super.