Sekrety Zbrodni: Szkarłatna Lilia
Pobierz
Kup teraz
Link do strony:
Rok Wydania:
2016
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
8.67
Ściągnięć:
114
Data dodania:
21.12.2016
Dodał:
skorpion

 

"Sekrety Zbrodni: Szkarłatna Lilia" jest polskojęzyczną wersją gry "Pirate Chronicles" studia One More Level / Artifex Mundi.

Sekrety Zbrodni: Szkarłatna Lilia to wciągająca detektywistyczna gra przygodowa łącząca w sobie elementy 'ukrytych obiektów' i klasycznych łamigłówek. Urlop pani detektyw zostaje brutalnie przerwany przez ponure zabójstwo tuż przed bramą kurortu. Zamarznięte na kość ciało ofiary zostaje znalezione z przyczepioną doń tajemniczą papierową lilią – czy jest to wizytówka mordercy?

Odcięta od świata przez burzę śnieżną i pozostawiona samej sobie, bohaterka będzie musiała uciec się do swojego doświadczenia w pracy detektywa: przepytać świadków, odnaleźć wskazówki i podążyć za świeżym tropem, który doprowadzi ją do skorumpowanych, lokalnych elit i innych tajemniczych postaci.

Czy tragiczna śmierć młodej dziennikarki Lilly, która miała miejsce kilka lat wcześniej, była jedynie wypadkiem? Czy może istnieje związek między nią a tajemniczym morderstwem? Czy zabójca próbuje przekazać komuś ponurą wiadomość?

Szybko wychodzi na jaw, że historia ma drugie dno i nie każdy rezydent hotelu jest tym, za kogo się podaje. Czy prywatnej detektyw uda się wykryć sprawcę zbrodni?

Wymagania gry: OS: Windows XP/Vista/7/8/10 / CPU: 2.5 GHz / RAM: 2048 MB / DirectX: 9.0

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy