Sacra Terra: Kiss of Death
Pobierz
Rok Wydania:
2013
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
9.00
Ściągnięć:
273
Data dodania:
15.03.2013
Dodał:
skorpion

 

Gra logiczno - przygodowa typu hidden object games (ukryte obiekty). Została stworzona przez Alawar, co oznacza, że niebawem można spodziewać się polskiej wersji językowej. Są na to duże szanse, ponieważ pozostałe części Sacra Terra, jak i inne pozycje tego studia, również zostały spolszczone. Prawdopodobnie ta gra zostanie wydana pod tytułem Sacra Terra: Pocałunek Śmierci.

Akcja "Sacra Terra: Kiss of Death" rozpoczyna się dość nietypowo. Na początku obserwujemy młodą parę przy wspólnej kolacji. Mark od dłuższego czasu próbuje oświadczyć się Tiffany. Wydaje się, że dziś jest najlepszy moment na podarowanie jej symbolicznego pierścionka, który jeszcze bardziej scementowałby ich związek. Nie udaje mu się tego dokonać, gdyż z innego pomieszczenia wydobywa się dźwięk telefonu. Gdy Tiffany rozmawia przez telefon, Mark podchodzi do fotelu, na którym leży stara księga. Bezmyślnie wypowiada zapisane w niej słowa, które natychmiast przywołują sukkuba - demona Lilith pod postacią pięknej kobiety. Sukkub uprowadza go do do zamku Adonay Manastery znajdującego się na wyspie Sacra Terra. Dziewczyna bez wahania postanawia wyruszyć mu na ratunek. Na wyspie dowiaduje się, że demon porwał także inne osoby i że jeżeli chce ich uratować, to musi przemieszczać się po różnych niebezpiecznych wymiarach. Nie będzie dla nikogo zaskoczeniem, że uda się jej to tylko z naszą pomocą.

Zadaniem gracza jest wyszukiwanie ukrytych obiektów (przedmiotów, wskazówek i informacji) oraz rozwiązywanie licznych łamigłówek, zagadek i mini-gier umysłowych.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8, procesor co najmniej 1600 MHz, pamięć RAM minimum 512 MB, DirectX 9.0 oraz 576 MB wolnej przestrzeni na dysku twardym.

Widoczny tutaj polski tekst został stworzony specjalnie dla tego portalu. Jest on chroniony prawami autorskimi. Administracja strony pozwala na pobranie go i skopiowanie na własną stronę. Trzeba jednak spełnić pewien warunek. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


Set out to rescue your fiance from a supernatural force that feeds on human suffering in Sacra Terra: Kiss of Death! As you explore visually stunning mystical dimensions in a bid to reunite other lovers and weaken the grip of the entity, you'll find useful items, solve puzzles and enjoy a richly layered and compelling hidden object experience! Can you save your fiance before the maw of wickedness consumes him?

 

Galeria
Komentarze (1)
Paździoch
16.03.2013 20:23
Czekam na polską wersję. Grałem w edycje premium i była fajna.