Rite of Passage: The Lost Tides
Pobierz
Rok Wydania:
2015
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
9.00
Ściągnięć:
197
Data dodania:
03.06.2015
Dodał:
skorpion

 

"Rite of Passage 4: The Lost Tides" jest grą ukryte obiekty serbskiego teamu Mad Head Games.

20 lat temu z młodszym bratem, ojcem i matką podróżowałaś pasażerskim statkiem Everlast. Podczas rejsu rozszalał się niezwykle silny sztorm oraz pojawiła się dziwna łuna na niebie. Z bratem bezpiecznie wydostaliście z idącego na dno statku. Rodzice, pomimo rozpaczliwych prób ratunku, znikają wraz z Everlast. Prawdopodobnie utonęli, ale póki nie znaleziono ciał nie ma co do tego stuprocentowej pewności.

Niespodziewanie po dwóch dekadach przed Twoim domem materializuje się ten sam statek. Nie pozostało Ci nic innego jak wejść na jego pokład i tym samym wyjaśnić co się wtedy wydarzyło i dowiedzieć się, czy oni dalej żyją. Jak się później okaże, ten statek kryje mroczne tajemnice, na które możesz nie być emocjonalnie i psychicznie przygotowana. Odnajdź wymagane przedmioty i użyj je do rozwiązywania łamigłówek.

 

Wymagania gry: system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8, procesor 1800 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX 9.0 oraz 665 MB wolnego miejsca na HDD / SD.

 

Niniejszy polski opis został stworzony na potrzeby strony grylogiczne.pl. Jest on chroniony prawami autorskimi. Każdy, kto chce skorzystać z opisów znajdujących się na tym serwisie, musi spełnić następujące warunki: przy skopiowanym tekście umieścić link do odpowiedniej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 

Your mom and dad set sail on the Everlast twenty years ago… and were never seen again. But today, as you prepared to observe the anniversary of their disappearance, the Everlast suddenly sailed back into port! The ship’s arrival is suspicious at best, but you’re determined to find out what happened to your family all those years ago. And so you set out against a host of strange sea creatures on a journey by land, air, and sea. Will you learn the truth… or will you suffer the same fate as your parents? Find out in this exciting Hidden Object Puzzle Adventure game!

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy