Riddles of Fate: Wild Hunt Collector's Edition
Pobierz
Rok Wydania:
2013
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
9.00
Ściągnięć:
398
Data dodania:
05.09.2013
Dodał:
skorpion

 

W grze tej wcielasz się w postać znanego doświadczonego detektywa. Pewnego dnia otrzymujesz list od Helen, młodej dziewczyny z miasteczka Osville. Z korespondencji wynika, że ta piękna i malownicza miejscowość jest terroryzowana przez armię niebezpiecznych duchów. Wszyscy mieszkańcy są przerażeni i bezradni wobec tak groźnego wroga. Rodzice boją się o swoje córki, ponieważ duchy przeszukują wszystkie domy w poszukiwaniu jakieś dziewczyny. Błaga o natychmiastowe przybycie i ich uratowanie. Oczywiście spełniasz jej prośbę i udajesz się do Osville.

Przed głównym mostem prowadzącym do miasteczka wita Ciebie Helen. Jest zrozpaczona, bowiem smok ziejący ogniem nie pozwala jej matce i siostrze wyjść z domu. Po jego unicestwieniu dowiadujesz się, że w pobliskiej wieży jest więziony mężczyzna, który wie jak uratować miasto. Ów więzień kiedyś przyrzekł, że będzie chronił dziecko - córkę jednego z Czterech Jeźdźców. Prawda, że brzmi zagadkowo i tajemniczo? Twoim zadaniem jest pokonać wszelkiego rodzaju bestie i istoty niematerialne i tym samym ocalić mieszkańców i miasto. Odkryj tajemnice i historię tego miasta. Dowiedz się dlaczego duchy tak skrupulatnie przeszukują wszystkie miejsca w Osville i dlaczego za wszelką cenę chcą odnaleźć dziewczynę. Ustal kim jest ta dziewczyna i czy jest to dziecko, które tajemniczy wiezień miał chronić. Do dyspozycji otrzymujesz uroczego nietoperza Louis'a, który wielokrotnie będzie Ci służył pomocą.

"Riddles of Fate: Wild Hunt" to gra logiczno - przygodowa typu ukryte obiekty, stworzona przez znane studio Elephant Games. Składa się z siedmiu rozdziałów: The Bridge, The Tower, Inside The Chapel, The Royal Shrine, The Fair Square, The Sacred Grove i Angelica's Room. Edycja kolekcjonerska zawiera między innymi screensaver (wygaszacze ekranu), music (ścieżki dźwiękowe), concept art (rysunki koncepcyjne), wallpappers (tapety na pulpit) i specjalne moduły: collectibles (piętnaście kolekcji), achievements (dziewięć osiągnięć), secret room (sekretny pokój) oraz dodatkowy ósmy rozdział. Zwykła wersja pojawi się na początku października.

Wymagania gry: zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8, procesor minimum 600 MHz, pamięć RAM przynajmniej 128 MB, DirectX w wersji 3.0 oraz dysk twardy mogący pomieścić 1099 MB danych.

Widoczny tu polski tekst został stworzony specjalnie dla tego serwisu. Jest on chroniony prawami autorskimi. Administratorzy portalu zezwalają na jego pobranie i skopiowanie na własną stronę. Trzeba jednak spełnić pewien warunek. Należy przy skopiowanym opisie umieścić odnośnik do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


Defeat a ghostly army in Riddles of Fate: Wild Hunt! You have been summoned to the town of Osville, where a legion of spirits controlled by the Four Horsemen of the Apocalypse roams the streets in search of one young girl. Only the mysterious prisoner in the tower knows how to save the city… But you’ll have to get to him first! Uncover the secrets of the Wild Hunt army, and learn the truth behind the prisoner’s ultimate betrayal in this mesmerizing Hidden Object Adventure game! This is a special Collector's Edition release full of exclusive extras you won’t find in the standard version.

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy