Repton 2
Pobierz
Link do strony:
Rok Wydania:
2004
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
4.00
Ściągnięć:
555
Data dodania:
11.09.2011
Dodał:
PanTheMol

Gra zręcznościowa przypominająca grę Boulder Dash, stworzona przez Superior Interactive.

Druga część gry Repton, którą opisałem niespełna tydzień temu. Ta i poprzednia część gry na stronie producenta jest wychwalana pod niebiosa. Świetne komentarze i maksymalne oceny przez dziesięć portali z grami robią wrażenia. Czy ta część w końcu będzie dobra?

Główny cel gry praktycznie się nie zmienił - nadal trzeba zebrać odpowiednią ilość diamentów. Trzeba również spełnić dodatkowe cele jak: zabicie określonej ilości potworów (smoków), zjedzenie pewnej ilości trawy czy też zebranie wszystkich części puzzli. Grafika i animacja praktycznie się nie zmieniła. Nadal to gra zręcznościowa z elementami logicznymi. Bo jak można określić grę, gdzie zbiera się setki diamentów i bezsensownie zjada się wszystkie "trawki" z planszy w pustawych komnatach. Podsumowując - gra to troszkę rozbudowana część pierwsza - te same błędy, obiekty, menu i wygląd. Zawiera ponad 40 etapów i wbudowany edytor. Twórcy gry każą płacić sobie 19.95 dolarów za pełną wersje, co jest ceną astronomiczną biorąc pod uwagę grywalność i jakość.

Wymagania gry: system operacyjny Windows 98/Me/2000/XP/Vista/7, procesor minimum Pentium II 300MHz, pamięć 32MB RAM, karta pamięci 8MB, DirectX minimum 7.0

Galeria
Komentarze (1)
chrombor
12.09.2011 22:34
Zapomniałeś dodać , że trzeba jeszcze wejść w kilka teleportów. Ja nie ukonczyłem pierwszej planszy bo straciłem wszystkie życie .Nie natrafiłem na zadną łamigłówkę.