Quadrax X
Pobierz
Link do strony:
Rok Wydania:
2016
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
9.00
Ściągnięć:
668
Data dodania:
14.11.2016
Dodał:
skorpion

 

Dziesiąta część Quadrax, unikalnej i ekscytującej serii gier logiczno - platformowych. J.Crusader z Alfaline postanowił nie upubliczniać dziewiątej części, stąd ten przeskok z ósemki na dziesiątkę. Cel, zasady i mechanika gry nie uległy modyfikacjom. Jedyną zauważalną zmianą jest wysoka rozdzielczość ekranu (nawet do 1920x1200) i odświeżona grafika. Nadal istnieje możliwość udostępniania i porównywania swoich wyników (rekordów czasowych i ruchowych), jednakże ciągle jest to kłopotliwe (wysyłanie specjalnego pliku na mail).

Twoim zadaniem jest przeprowadzenie wszystkich postaci przez dziewięćdziesiąt trudnych i dużych etapów. Gra jest całkowicie darmowa. Ostatnia stabilna wersja nosi numer 1.4. Istnieje możliwość pobrania edytora etapów (Editor for Fans) i tworzenia własnych układów.

Minimalne wymagania gry: procesor Pentium 4 lub wyższy, system operacyjny XP/Vista/7/8/10, DirectX 9.0c, pamięć RAM min. 1 GB (dla XP) i 2 GB (dla pozostałych OS), 1,2 GB wolnego miejsca na dysku i karta graficzna min. 256 MB.

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy