Quadrax VIII
Pobierz
Link do strony:
Rok Wydania:
2013
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
9.00
Ściągnięć:
1474
Data dodania:
01.03.2013
Dodał:
skorpion

Gra logiczno - platformowa czeskiego studia Alfaline. Celem tej, jak i poprzednich siedmiu części jest doprowadzenie postaci do wyznaczonego miejsca (wyjścia). Twórca zaleca rozpoczęcie zmagań od czwartej części, lecz nic nie stoi na przeszkodzie rozpocząć zabawę właśnie od Quadrax VIII. Zasady gry praktycznie nie uległy większym zmianom. Inaczej jest z oprawą graficzną, bowiem teraz jest więcej ciekawszych scenerii. Tak więc przyjdzie nam rozwiązywać łamigłówki w dziesięciu sceneriach: Chiny, Himalaje, Tybet, Egipt, zamek Brunwald, podziemna nazistowska fabryka, statek kosmiczny, stacja kosmiczna, obca planeta i Laputa. Gra zawiera sto etapów (10 x 10 epizodów). Gra jest darmowa. Planowana jest dziewiąta część.

Pobieranie gry jest chwilowo niemożliwe. Oficjalny termin udostępnienia linku to piątek 1 marca 2013 roku o godzinie 12:00.

Widoczny tutaj polski tekst został stworzony specjalnie dla tego portalu. Jest on chroniony prawami autorskimi. Administracja strony pozwala na pobranie go i skopiowanie na własną stronę. Trzeba jednak spełnić pewien warunek. Należy przy skopiowanym opisie umieścić hiperłącze do tej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

Galeria
Komentarze (3)
Riddick
02.03.2013 04:09
Ukończyłem 4,5,6 część. Nie zdążyłem siódmej, a jest już ósma :)
Kwinto
09.03.2013 10:24
Fajna gra, ale brakuje świeżości . Wszystko to samo co w poprzednich częściach. Ale i tak respekt, zwazywszy że robiła to jedna osoba, a gra jest freeware.
Pando
08.04.2013 16:43
ten czech chyba nie ma co robić :) Że mu się chciało tworzyć taką grę . Nie mam nic do zarzucenia całej serii. Szkoda że nie ma ruchomych elementów i że nie przesówa się ekran .Ale wtedy to już byłby benefactor :)