PuppetShow: The Price of Immortality Collector's Edition
Pobierz
Rok Wydania:
2015
Twoja Ocena:
Musisz się zalogować, żeby móc oddać głos
Średnia Ocena:
8.67
Ściągnięć:
228
Data dodania:
19.03.2015
Dodał:
skorpion

 

Lightning Strikes Collector's Edition to siódma odsłona popularnej PuppetShow. Rekomendujemy rozpoczęcie zabawy z tą serią od wcześniejszych części, gdyż tylko w ten sposób można zrozumieć jej uniwersum.

"Mój przyjacielu. Przeprowadzam śledztwo w sprawie dziennikarzy, którzy zaginęli w mieście Immortale. Obawiam sę, że mogę podzielić ich los. Przybądź szybko. Odnajdź Helen. Ona jest godna zaufania. Ale trzymaj się z dala od Teatru Emocji." Taką wiadomość otrzymałeś od swojego przyjaciela Enrique Torresa. Po wyjeździe z Paryża (patrz PuppetShow: Lightning Strikes) i przybyciu do tego miasta od razu zostajesz poproszony przez stróża prawa o wylegitymowanie się. Mężczyzna wyraźnie daje do zrozumienia, że nie jesteś tu mile widziany. Oznajmił również, że nigdy nie słyszał o Enrique. Informacja o Twoim przybyciu szybko rozniosła się po mieście, co jak się później okaże, tylko komplikuje sytuację. Chwilę później Helen, notabene córka burmistrza, zostaje porwana przez dziwną dłoń poruszającą się na kółkach. Dowiadujesz się również, że Enrique został uwięziony w teatrze i o północy wystąpi w specjalnym spektaklu. Co tydzień w nocy z piątku na sobotę organizowana jest impreza, w której aktorzy... giną. W jego trakcie zawsze odbywa się losowanie, po którym "szczęśliwy" zwycięzca może zabić śmiertelnika. Wkrótce i Ty zostajesz schwytany i wbrew własnej woli bierzesz udział w tej krwawej grze. Okazuje się, że na sali nie znajdują się ludzie, tylko złe mechaniczne marionetki.

Odkryj co tu sie dzieje i kto za tym wszystkim stoi. Ocal siebie, Helen i Enrique i bezpiecznie opuście to mroczne miejsce. Odkryj sekrety i tajemnice miasta, Teatru Emocji, porzuconych lalek i mechanicznych urządzeń. Powstrzymaj rozlew krwi i eskalacje przemocy w Immortale. Podczas tego trudnego zadania będą towarzyszyć Ci dobre lalki, które będą przynosić przedmioty z miejsc trudno dostępnych dla człowieka. Na początku gry istnieje możliwość wyboru płci sterowanej postaci. Nie ma to wpływu na fabułę (zmienia się tylko fotografia - kobiety lub mężczyzny, natomiast imię zależy od wyboru gracza).

Edycja kolekcjonerska zawiera trzynaście tapet, trzydzieści jeden rysunków koncepcyjnych, sześć wygaszaczy ekranu, cztery ścieżki dźwiękowe, dokładna instrukcja gry pełniąca jednocześnie funkcję przewodnika i dodatkowy siódmy rozdział. Posiada zaimplementowany opcję umożliwiającą ponowne ukończenie dwudziestu jeden minigier, szesnastu scen ukrytych obiektów i oglądnięcie czternastu filmików (przerywników przedstawiających aktualne wydarzenia) i domku lalek (jego wygląd zależy od ilości (max. 12) znalezionych lalek). Przewidywany termin wydania zwykłej wersji (standard version) to połowa kwietnia.

Wymagania gry: system operacyjny Microsoft Windows XP/Vista/7/8, procesor 1400 MHz, pamięć RAM 1024 MB, DirectX 9.0 oraz 903 MB wolnego miejsca na dysku.

 

Niniejszy polski opis został stworzony na potrzeby strony grylogiczne.pl. Jest on chroniony prawami autorskimi. Każdy, kto chce skorzystać z opisów znajdujących się na tym serwisie, musi spełnić następujące warunki: przy skopiowanym tekście umieścić link do odpowiedniej podstrony (zobacz u góry pasek adresu) oraz wstawić tekst www.grylogiczne.pl.

 

 


Big Fish Editor's Choice! This title was chosen for its high standard of quality and amazingly positive reviews from our Game Club beta testers.

The Theater of Emotions has earned quite the reputation. It’s known all over France for its menagerie of life-like puppets, but it’s also notorious for all the reporters who have vanished trying to reveal its magical secrets. When your best friend, star reporter Enrique Torres, infiltrates the town to get the scoop of the century, he discovers the truth… only to vanish just as mysteriously as all the others. Now it’s up to you to find him! Just watch your back… You don’t know who you can trust anymore. Will this become the big story that makes your journalistic career? Or will it become your final assignment? Find out in this thrilling Hidden Object Puzzle Adventure game!

 

Galeria
Komentarze (0)

brak komentarzy